Home » Masör » Evli Çiftlere Masaj – İstanbul Çiftlere Özel Masör

Evli Çiftlere Masaj – İstanbul Çiftlere Özel Masör

Coşkun KAYA – Tantra Masajı Terapisti

İstanbul’da yaşıyorum. Profesyonel Tantric Masaj Terapisti olarak hizmet veriyor, kendi evinizde veya otelde Tantra Masajı uyguluyorum. Yeri müsait olmayanları kendi evimde ağırlıyorum.

Klasik, Thai, Refleksoloji gibi masajları yaparken, Rishikesh / HİNDİSTAN ‘da, Brezilya merkezli Centro Metamorfose akademiden Tantric Masaj eğitimi aldım. Yine; Goa / HİNDİSTAN ‘da,  seksüel enerjiyi artırmaya yarayan Kundalini Masajı eğitimi alarak tekrar Türkiye’ye döndüm.

Kısaca Tantra Masajı; Kişide var olan cinsel enerjiyi yükseltmeye yarayan, Sensitive, Body to Body, Yoni, Kundalini ve G-Spot masajlarının karışımından oluşan 2-3 saatlik eşsiz bir ritüel. Tantrik Masaj ile içimizde saklı kalmış bu seksüel enerjinin açığa çıkarılarak, cinsel hayatın daha keyifli olması ve seksten alınan hazzın artırılması hedeflenmektedir.

*Masajın sonunda fevkalade rahatlama yaşayıp, mutlu olarak ayrılacaksınız.

Tantra Masajı hakkında daha açıklamalı olarak yazdığım makaleye göz atabilirsiniz >> Tantra Masajı Nedir ?

G Noktası Masajı hakkında yazdığım makalem >> G Noktası Masajı Nedir ?

Yoni Masajı hakkında yazdığım makalem >> Yoni Masajı Nedir ?

Body to Body Masaj hakkında yazdığım makalem >> Vücut Vücuda Masaj Nedir ?

Aldığım Eğitimler;

İSMEK: ( Temel Masaj Teknikleri )

Çankaya Mesleki Eğ. Kurumları: ( Klasik İsveç Masajı, Thai, Shiatsu, Refleksoloji ve Sıcak Taş Masajı )

Gençlik ve Spor Bakanlığı: ( Spor Masajı )

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi: ( Cilt Bakımı, Yüz Masajı )

Lotus Ayurvedic – Goa/Hindistan: ( Kundalini Masajı )

Centro Metamorfose – Rishikesh/Hindistan: ( Tantra Masajı )

Masaj Terapistleri için zorunlu olan “Hijyen Eğitimi” sertifikasına sahip olmakla birlikte, düzenli olarak sağlık kontrollerimi de yaptırmaktayım. Temas yoluyla bulaşan herhangi bir hastalığım bulunmamaktadır.

Sizlerden Gelen Sorular ve Cevaplarım;

 • Soru   : Masajı nerede yapıyorsunuz ?
 • Cevap: Yatakta yapıyorum.
 • Soru   : Karım masaj esnasında ne giymeli ?
 • Cevap: Tamamen çıplak.
 • Soru   : Masajdan önce bir şey temin etmemiz gerekiyor mu ?
 • Cevap: Hayır, duş almanız yeterli. Gerekli malzemeler bende mevcut.
 • Soru   : Evimize ya da kaldığımız otel odasına gelip masaj yapabilir misiniz ?
 • Cevap: Evet, 1-2 saat içerisinde verdiğiniz adrese geliyorum.
 • Soru   : Yerimiz müsait değil, size gelebilir miyiz ?
 • Cevap: Evet, Taksim/İstiklal Caddesindeki daireme gelip masaj yaptırabilirsiniz.
 • Soru   : Size güvenebilir miyiz, ya bize zarar verirseniz ?
 • Cevap: Her hangi bir sabıka kaydım yok, suç işlemeye meyilli değilim, 2013 yılından beri yapıyorum ve hiç kimseyle sorun yaşamadım.
 • Soru   : Karıma masaj yaptıracağım ama gizlilik bizim için çok önemli, ilerde sorun yaşamayız değil mi ?
 • Cevap: Mahremiyetinize/özel hayatınıza sonsuz saygım var. Yaşanılan her şey o odada kalır, çıkınca unutulur. Bu size sözümdür.
 • Soru   : Profesyonel misiniz, masaj eğitiminiz var mı ?
 • Cevap: Evet, yurt içi ve yurt dışında bir çok masaj eğitimi aldım. Bütün yasal belgelerime Sertifikalarım bölümünden bakabilirsiniz.
 • Soru   : Tantra Masajında orgazm var mı ?
 • Cevap: Seri orgazm olma ihtimaliniz çok yüksek.
 • Soru   : Siz karima masaj yaparken, ben de yanınızda durabilir miyim ?
 • Cevap: Evet, canınız nasıl istiyorsa öyle davranabilirsiniz.
 • Soru   : Gizli kamera koyup bizi kayıt etmezsin değil mi ?
 • Cevap: Hayır yapmam, bu tamamen sizin paranoyaklığınız. Ayrıca suç bu.
 • Soru   : İstanbul dışındayız, eşime masaj yapmaya gelir misin ?
 • Cevap: Evet, ulaşım giderlerini karşıladığınız takdirde İstanbul dışına da çıkıyorum.
 • Soru   : Eğitim durumunuz nedir, ne iş yapıyorsunuz ?
 • Cevap: Üniversite mezunuyum, tek işim masaj.
 • Soru   : Masaj yaptırmak istiyoruz, ne zaman müsait oluyorsunuz ?
 • Cevap: Haftanın 7 günü, sabah saat 10:00 ile gece 03:00 arası hizmet veriyorum.

* Benimle telefonda konuştuğunuzda ya da hizmet aldığınızda; size daha sonra mesaj atmam, aramam. Tarafımdan rahatsız edilmezsiniz.

* Açık görüşlüyüm, kafanıza takılan her şeyi çekinmeden arayıp sorabilirsiniz.

* Kendi yeri müsait olmayanlar, Taksim/İstiklal Caddesindeki evime gelip masaj yaptırabilirler. Yalnız yaşıyorum, kendi evinizmiş gibi rahat edeceksiniz.

İsterseniz alttaki YouTube kanalımdan, kendime ait masaj videolarımın tamamına göz atabilirsiniz.

youtube.com/coskunkaya

İnstagram hesabımda da kısa videolar paylaşıyorum ara sıra.

instagram.com/tantraturkey

Uyguladığım masajlara ait bazı videoları aşağıdan izleyebilirsiniz.

* Lütfen mesaj göndermeyin! direkt arayın.

Telefon: +90 532 565 82 65

Coşkun KAYA

İstiklal Caddesi / Taksim / İSTANBUL

* Evim tam olarak alttaki konumdadır. Araç ile gelecekseniz İSPARK’ın otoparkı mevcut.

>>Google Sokak Görünümü<<

Ormanda Masaj, Denizde ve plajda masaj keyfi

Karıma Masaj Yaptırmak İstiyorum mu Diyorsunuz ?

Konumuz her ne kadar Çiftlere Masaj olsa da, bu daha çok beylerin eşlerine veya sevgililerine yaptığı Sürpriz Masaj Hediyesi şeklinde gerçekleşiyor. Peki nasıl oluyor bu hediye masaj diye soracak olursanız; örneğin ben bir çok beyden “Eşime Masaj Hediye Etmek İstiyorum” ya da Karıma Masör arıyorum diye talepler alıyorum. Özel olmayan normal bir günde de masaj talepleri geliyor fakat en çok istekler doğum günlerinde, evlilik yıl dönümlerinde ya da sevgililer gününde oluyor. Evlilik yıl dönümlerinde, bir otelde eşiyle birlikte yiyeceği yemeğin sonrasında, önceden konuştuğumuz gibi söylediği oda numarasında ve gelmemi istediği saatte orada oluyorum. Doğum günü sürprizi ise, evde hep birlikte eşinizin doğum günü kutlanıyor. Akşam her şey bitip baş başa kaldığınızda ansızın kapınız çalabiliyor. Biricik kocanız size özel masör çağırmış 😉 Tabi bunlar gibi bir çok alternatif de mevcut. Bu hediye masaj talebi genelde erkeklerin fikri. Sanırım kadınlar bu konuda biraz daha kıskanç. Doğum gününde kocasına masaj hediye etmek için bir kadın masöz çağıran eş yok denecek kadar azdır. Çiftlere Masaj hizmeti sadece İstanbul değil, diğer illerden talep edenler de oldukça fazladır. Aslında bu sadece çiftler için geçerli değil. Sevgiliye Masaj, arkadaşınıza masaj, akrabanıza, annenize, babanıza veya mutlu etmek istediğiniz herkese hediye edebilirsiniz. Herhangi bir eşya hediye etmektense; 1,5 saatlik  çok özel bir Masaj hediye etmek daha farklı ve etkili olabilir.

Sevgilime Masaj Yapmak İstiyorum, Nasıl Yapabilirim ?

Sevgilime nasıl masaj yapabilirim ? Şeklinde çok sorular soruluyor.  Özel günlerinizde Eşinize/Sevgilinize masaj yapmak için illa masaj tekniklerini bilmeniz gerekmiyor. Sevginizi katarak, aşk ile yapacağınız bir masaj, uzman bir masörün yaptığı masajdan daha çok mutlu edecektir onu. Sevdiğinizin bedenine değil, ruhuna dokunun..

Öncelikle yeteri kadar zamanınız olmalı, aceleye getirmeyin. Kafanızda endişe, sıkıntı, hiç bir olumsuzluk olmamalı.

Gürültüsüz ve rahatsız edilmeyeceğiniz bir odada, 4 – 5 tane kokulu güzel mum yakıp, loş bir ortam oluşturun. Yine en sevdiğiniz kokudan bir masaj yağını alın önceden (çikolata, vanilya, mango olabilir.) Dilerseniz tropik meyvelerden bir meyve tabağı hazırlayın kendinize. Bir şişe şarap veya şampanya açın. Arka planda spiritüel bir müzik açın ama sesi fazla yüksek olmasın. Yatağa alttaki şekilde oturun.

Çiftlere Masör

Çiftlere Özel Erkek Masör Hizmeti

Önünüzde meyve tabağı, bir elinizde şarap kadehi, diğer eliniz ise sevdiğinize dokunuyor. Ara sıra birbirinize öpücükler kondurup, sohbet ederek kadehlerinizi yudumluyorsunuz. Zaman ilerleyip aşkınız zirveye ulaşınca, yavaşça kıyafetlerinizi çıkarıp, partnerinizin yatağın ortasına yüzüstü yatmasını isteyin. Avucunuza bir miktar yağ dökerek, her iki elinizi birbirine sürterek yağı ısıtın. Daha sonra partnerinizin ayağından poposuna doğru ellerinizle bacağın her iki yanını kavrayarak sıvazlayın. Hareketleri çok yavaş ve bastırmadan yapın. Bunu 3 – 5 defa tekrarlayın. Daha sonra bacağın her iki yanındaki kasları, her iki elinizin de baş parmak ve diğer parmakların arasına alıp hafifçe sıkarak yine aşağıdan yukarı doğru çıkın. İç ve dış taraf olmak üzere her iki kısma da uygulayın. Diğer bir hareket ise, sağ veya sol elinizin baş parmağı ile (hangisini kullanıyorsanız) bacağın arka kısmına, ayak bileğinden popoya doğru daireler çizin. Aynı işlemleri diğer bacağa da uygulayın. Sonra sırta geçin, bacaktaki sıvazlama işlemini burada da ellerinizin içiyle tüm sırta uygulayın. Daha sonra 10 parmağınızın uçlarıyla, popodan omuzlara kadar daireler çizerek ilerleyin. Sonra omuzlara geçin. Baş parmak ve işaret parmağınız ile omuzları hafifçe sıkarak kasları gevşetin.

Daha bir çok hareket var ama hepsini burada yazarak anlatmak mümkün değil. Sonrası sizin hayal gücünüze kalmış. Unutmayın tüm hareketleri bastırmadan ve hafif tempoda yapın. Okşar gibi, hissederek.

Bir önceki yazımız olan Masaj Fırsatları İstanbul başlıklı makalemizde indirimli masaj paketleri, masaj fırsatları anadolu yakası ve masaj kampanyası istanbul hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

25 Responses so far.

 1. Sevcan/Murat dedi ki:

  2 Ayda bir geliriz kocamla birlikte. İstanbul dışında küçük bir şehirde yaşadığımız için bizim buralarda masaj yaptırmak istemiyoruz çevremizin geniş olmasından mütevellit. Özel hayatımızın gizliliği bizim için oldukça önemli. Coşkun bey bu konuda bize fazlasıyla güven veriyor. Aileden biri gibi oldu artık. 3 yıldır gidip geliriz, hakkımızda hiç bir şey bilmez, sormaz da zaten. İsmimizi bile sormadı hiç, en sonunda biz söyledik 🙂

 2. Selim dedi ki:

  eşimle beraber masaj almak istiyorum. tercihim erkek masör olmasıdır. Aynı anda çift masajı olarak düşünüyoruz.

 3. A.Esmet dedi ki:

  Merhaba arkadaslar 33 yasında Esmer 1.82 boyunda 80 kg ‘mım. İster evinizde ister otelde hizmet veriyorum sadece evli çiftlere, ailelere masaj hizmeti veriyoruz, sertifikalıyız. Ahlak kuralları çerçevesinde Evli Çiftlere Eşimle Beraber profesyonel masaj yapıyoruz, sevgilerimle..

 4. Can Çağlayan dedi ki:

  Merhaba bende eşime otelde masaj yaptırmak istiyorum süre ücret içerik ve hangi oteller olabileceği konusunda yardımınızı rica ederim.istanbul Anadolu syg

  • Murat dedi ki:

   çift masajı için lütfen irtibata geçin tşk ederim. İstanbul Anadolu yakası. Evli çiftlere özel masaj yapıyorum

  • Arkın Duru dedi ki:

   Evinizde Özel Çift Masajı İçin Lütfen iletişim kurun benimle… Eşiniz memnun kalacak, emin olabilirsiniz.

 5. Okan dedi ki:

  Merhabalar,
  Eşime Masaj hediye etmek istiyorum
  Fiyat hakkında bilgi lütfen .

  • ahmet dedi ki:

   merhaba ben eşinize masaj yapabilirim isterseniz. sıkıntı değil benim için, her yere giderim

  • can dedi ki:

   slm masaj 45 dk var 150 tl masaj 150 dk var 250 tl yer mekan size aittir iyi günler. Sevgililere, nişanlılara, evli çiftlere özel sürpriz masaj hizmeti. Partnerinize masaj hediye edin.

 6. Metin dedi ki:

  Eşime masaj istiyorum yardımcı olabilirmisiniz. Sürpriz yapacağım, otele geliyosunuz umarım ?

  • ibrahim dedi ki:

   merhabalar tanişmak istermisiniz. Eşinize masaj yaparım ben, size de yaparım isterseniz.

 7. Serhat Şen dedi ki:

  Merhabalar. Karima masaj hediye etmek istiyorum. Masaj icerigi nasil. Ozel masor ariyorum acikcasi. Esimi mutlu etsin, rahatlasin iyice..

 8. Demet dedi ki:

  Selamlar, kocamla birlikte çift masajına gelmek istiyoruz size. Yeriniz nerde acaba tam olarak ? Çocukları okula bırakıp, öğleden önce gelmek istiyoruz. Müsaitlik durumunuz nedir, teşekkürler.

 9. Hamdi dedi ki:

  Selam.
  İstanbuldan 41 – 45 yaşlarında çiftiz. Karıma otelde masaj yaptırmak istiyorum. Sadece evleremi geliyosnuz. Oteldede masaj hizmeti veriyomusunuz ?

  • Cem dedi ki:

   Merhaba Hamdi bey,lutfen bana mail adresimden ulasin.Tesekkurler …

  • caner dedi ki:

   bende masörüm hamdibey

  • ahmet dedi ki:

   ben ahmet istediğiniz yerde masaj yapabilirim sizin isteğiniz e kalmış

  • a dedi ki:

   slm ben karınıza masaj yapmak isterim izmirliyim 48 yaşındayım 183 boyundayım 73 kiloyum yeşil gözlüyüm tanışmak isterseniz eğer bekliyorum

  • ahmet dedi ki:

   ben ahmet isterseniz bende masör olarak gelebilirim istediğiniz her yerde masaj yapabilirim

  • ersin dedi ki:

   mrb ben ersın sıze masaj yapmak sterım? Karı koca ikinize de masaj uygularım. Beğenirsiniz mutlaka..

  • ahmet dedi ki:

   hamdi bey bende çok istiyorum ancak ben ulaşamadım siz ulaşabildinizmi birde isterseniz ben masaj yapabilirim eşinize

   • Emre dedi ki:

    KARIMA MASAJ HEDİYE ETMEK İSTIYORUM .YARDIMCI OLABILECEK ARKADAŞLAR ULAŞABILIR MI? İLK DEFA OLACAK VE DEĞİŞİK BİR HEDİYE OLSUN İSTEDİM. KENDİ EVİMİZDE OLABİLİR VEYA BIZ YERINIZE GELEBİLİRİZ. ISTANBUL AVRUPA YAKASINDAYIZ.

  • Akın serdal dedi ki:

   Merhaba ulaşın bana. Çiftlere özel masaj hizmeti veriyorum. Sevgililer gününde, doğum gününde ya da evlilik yıl dönümünde sürpriz yapıp eşinizi şımartın.

Scroll Up