Home » Masaj Çeşitleri » Selülit Masajı

Selülit Masajı

Selülit Masajı İstanbulBir çok kadının korkulu rüyası olan Selülit, genç yaşlı demeden çoğu kişide görülebilmektedir. Bunun bir çok nedeni vardır ama bu baş belasından kurtulmak o kadar da zor değildir. Uzman bir Masör tarafından düzenli olarak yapılan Anti-Selülit Masajı ile eski görünümünüze tekrar kavuşabilirsiniz.

 

Selülitleri Nasıl Yok Ederiz ?

 

Selülitler genelde fazla kilo, hareketsizlik, aşırı yağ ve fazla toksinlerden meydana gelebilmektedir. Bunlardan kurtulmak için öncelikle günlük 1,5 – 2 Litre arası su tüketmelisiniz ki fazla toksinleri vücudunuzdan daha kolay atabilesiniz. Düzenli olarak egzersizler yapmalı, fazla kilolarınızı atmalı ve sağlıklı beslenmelisiniz. Alkol, sigara ve gereksiz ilaçların tüketimi de selülit oluşumunu tetiklemektedir. Beslenmenizde turunçgiller (portakal, greyfurt, çilek) ve yeşil yapraklı sebzelere (lahana, karnabahar, brokoli, biber vs.) ağırlık vermelisiniz.

Anti Selülit Masajı

Etkili bir selülit kremi ile selülitli bölgenize kendi kendinize local masaj yapabilirsiniz. Eğer kendi kendinize yapacağınız masaj yeterli değilse, Profesyonel bir Masörden yardım alabilirsiniz. Bir kaç seans uygulayacağınız Anti Selülit Masajı ile eskisinden çok daha iyi bir görüntüye sahip olacağınızı fark edeceksiniz. Profesyonel Masör Coşkun olarak Anti Selülit Masajı uygulamaktayım. Randevu alarak, düzenli masaj sonrası eski görünümünüze tekrar kavuşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Masaj Yaptırmak İstiyorum başlıklı makalemizde Evde Masaj Yapan Masör, Evimde Masaj Yaptırmak İstiyorum ve Masaj Yaptırmak İstiyorum İstanbul hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Scroll Up