Home » Masaj Çeşitleri » Rahatlatıcı Masaj

Rahatlatıcı Masaj

Rahatlatan MasajRahatlatıcı Masaj ya da relaks masajı olarak bilinen masajda klasik masajdan farklı olarak, fazla baskı uygulamadan, hafif tempoda ve kombine hareketlerle kişinin zihinsel olarak rahatlaması, dinlenmesi sağlanır. Ortalama bir saat süren masajda profesyonel bir masörrahatlatıcı masaj teknikleri ile, stres ve zihinsel yorgunlukları en aza indirmeye yardımcı olacaktır.

 

Stres, günümüzde bir çok hastalıkların ortaya çıkmasında önemli rol oynamakta. Maddi sıkıntılar, ailevi problemler ya da günlük hayatta yaşadığımız bütün sorunlar bizi stres altında bırakmaktadır. Sürekli negatif enerji ile dolan bedenimizi deşarj etmek için, ruhumuzu rahatlacak dinlendirici bir masaj yaptırmak bize iyi gelecektir. Sessiz bir odada, gürültüden uzak ve aromatik yağlarla yapılan bir masajda uykuya dalmanız içten bile değil. Bu masajda önemli olan; kaslara baskı uygulamadan tamamen kişiyi dinlendirmeye, vücudunda dolaşan negatif elektriği atmaya yönelik bir terapi uygulamaktır. Çok yoğun bir iş yaşantımız varsa ya da sürekli baskı altında kaldığınız ağır sorumluluklar gerektiren bir misyonu üstleniyorsanız, haftada bir sizi rahatlatan masaj yaptırmanız vücudunuza vereceğiniz en büyük ödül olacaktır. Masajı bir SPA salonunda yaptırabilirsiniz. Masaja düzenli olarak gidiyorsanız eğer, 5’li ya da 10’lu paketlerden satın alarak bir kaç masajı bedavaya da getirebilirsiniz. Eğer SPA salonlarına gitmek için yeteri kadar vaktiniz yoksa evinizde, otelde ya da başka bir ortamda masaj hizmetini kendi yerinizde alabilirsiniz. Böylece masaj yaptırmak için de ekstra bir çaba harcamamış olursunuz. Rahatlatıcı masaj 60 dakika ile 90 dakika arası sürmekte, masajdan sonra da 10-15 dakika hiç kalkmadan öylece yatar vaziyette dinlenmek daha iyi olur sizin için. Ertesi gün kendinizi bir önceki günden daha iyi hissettiğinizi göreceksiniz.

Rahatlatıcı masaj hizmeti almak için iletişim bölümündeki telefon numaramdan irtibat kurarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz. Kendi malzemelerim ile belirttiğiniz saatte sizin yerinize gelerek masaj uyguluyorum.

Bir önceki yazımız olan Evli Çiftlere Masaj - İstanbul Çiftlere Özel Masör başlıklı makalemizde Çiftlere Masaj İstanbul, Eşime Masaj ve Eşime Özel Masör hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

2 Responses so far.

  1. Ahmet guney dedi ki:

    Bayan masör istiyorum erkeklerin eli ağır olduğu için tercıhim bayan

  2. İsmail dedi ki:

    telefonla ararmısınız detaylı görüşmem gerekiyor..

Scroll Up