Home » Masör » Profesyonel Masör İstanbul – Sertifikalı Erkek Masör

Profesyonel Masör İstanbul – Sertifikalı Erkek Masör

Uzman Masör HakanProfesyonel kelime olarak, “Bir işi kazanç sağlamak amacıyla yapan, usta, meraklı ve işinin ehli uzman” anlamına gelmektedir. Profesyonel Masör de, Masörlük işini meslek edinmiş, gerekli eğitimi alıp, geçimini bu işle sağlayan kişidir. Bir diğer adıyla masaj terapisti. Masaj terapisti olabilmek için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş özel eğitim kurumlarından ya da İSMEK, Halk Eğitim Merkezi gibi kamuya bağlı eğitim merkezlerinde 608 saatlik Masaj Uygulayıcısı sertifikasını almak gerekmektedir. Bu 4-6 ay süren eğitimde, kursiyerlere Klasik Masaj, Tahi, Shiatsu, Refleksoloji, Aromaterapi ve Sıcak Taş Masajı gibi Masaj eğitimleri verilmektedir. Bu eğitimlerde başarılı olanlar Masaj Uygulayıcısı sertifikasını almaya hak kazanır. Sertifikasını alan Masör, SPA merkezleri, Hamam veya Masaj Salonu gibi yerlerde çalışabilir. İsteyen de freelance olarak çalışarak evlere veya iş yerlerine giderek yerinde masaj hizmeti verebilir. Doğru tekniklerle doğru masajın, uzman birisi tarafından uygulanması, hem sizin açınızdan hem de Profesyonel Masörler açısından çok faydalı olacaktır.  Bazı teknikler ise tecrübe ile ya da çeşitli eğitim setleri ile öğrenilebilir. Uzman terapist sürekli eğitime açık olmalı ve müşteriye hitap edecek yeni bilgilerle vizyonunu genişletmelidir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Profesyonel-Masör-1024x594.jpg

İstanbul’da Erkek Masörden Profesyonel Masaj Terapileri

Profesyonel Masör Coşkun olarak, İstanbul’da 2013 yılından bu yana, kişiye özel masaj hizmetleri sunuyorum. Bir çok masaj eğitimi alıp uygulamam rağmen, genel olarak Klasik Masaj ve Tantra Masajı hizmeti vermekteyim. 6 tanesi Türkiye, 2 tanesi de Hindistan olmak üzere 8 adet masaj sertifikam bulunmakta. Sürekli yeni eğitimlerle bilgi birikimimi artırma çabasındayım. Masaj terapilerimde süre sınırı uygulamadan, acele etmeden maksimum memnuniyet ile çalışmaktayım. Masaj seanslarım 1,5-2 saat arası sürmektedir. İstanbul’da yaşıyorum ve kendi yerimde, sizin yerinizde ya da kaldığınız otel odasına gelerek masaj yapıyorum.

Hakkımda bölümünden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Haftanın 7 günü sabah saat 10’dan gece 3’e kadar çalışıyorum. İletişim bölümündeki telefon numaramdan irtibat kurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Masör İlanları - İstanbul Erkek Masör başlıklı makalemizde Erkek Masör İletişim, İstanbul Masör İlanları ve Masör Bul hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Scroll Up