Home » Masör » Masör İlanları – İstanbul Erkek Masör

Masör İlanları – İstanbul Erkek Masör

Her reklam veren gibi, Masörlerin de İlanları vardır. Kimisi ücretli reklam sitelerinde, kimisi kendi bloglarında, kimileri de sosyal paylaşım sitelerinde Masör İlanları vermektedir. Özellikle son bir kaç yıldır neredeyse her yerde karşınıza masör olduğunu iddia eden kişiler çıkabilir. Bu kişilerin tamamına yakınının masaj ile alakası olmayan, tek arzusu kadın bedenine dokunmak olan at hırsızı kılıklı tipler olduğunu kolayca anlayabilirsiniz.

Coşkun KAYA. Profesyonel Tantrik Masaj Terapisti olarak hizmet veriyorum. Evinizde, otelde ya da kendi stüdyomda kişiye özel masaj terapileri uyguluyorum. Haftanın 7 günü sabah saat 10:00 ile gece 03:00 arası hizmet veriyorum. Tantra Masajı ile ilgili daha kapsamlı bilgilere erişmek için diğer sitem olan www.tantramasaji.com ‘u ziyeret etmenizi öneririm.

Masör İlan Siteleri, ilan sahibinin doğruluğunu kontrol edemez. Dolayısıyla İlandaki Masörün güvenilirliğini ve gerçekliğini anlamak size düşmektedir, yani her İlan veren Masör değildir aslında. En çok Masör İlanlarını İstanbul bölgesinde göreceksiniz. Arz-talep ilişkisi bakımından, en kalabalık il olan İstanbul’da yoğunluğun çok olması da normaldir sanırım. www.evleremasaj.com ‘da Masör Coşkun’a ait bireysel bir Profesyonel Masör İlanı sitesi diyebiliriz. Burada hiç bir masöre yer verilmez, kendime ait bireysel bir sitedir. Burada sizlere masaj ile alakalı faydalı bilgiler, masaj türleri, sağlık açısından masajın önemi ve çeşitli deneyimlerimi aktaracağım.

Eve gelen erkek masör

İstanbul Erkek Masörler Bul

Düzgün ve profesyonel bir Erkek Masör ya da Kadın Masöz bulmak için internetteki ilanları dolaşıyorsanız eğer, ilk bakmanız gereken o kişiye ait yasal ve geçerliliği olan masaj sertifikalarıdır. Ayrıca bilinmelidir ki, ülkemizde artık her önüne gelene, masaj eğitimi verilmeksizin, para karşılığında kolaylıkla masaj sertifikası verilmekte. Dolayısıyla merdiven altı bir yerden aldığı sertifikayla da bu işi ekstradan yapmaya çalışanları görebilirsiniz. Masör ararken dikkat edeceğiniz bir diğer nokta ise kişinin profili, yani fotoğraflarını veya kendine ait gerçek bilgilerini paylaşmış mı kontrol edin mutlaka. Size güven vermeyen birisinden kesinlikle hizmet almayın, evine gitmeyin ya da evinize çağırmayın. Sonuçları çok ağır olabilir.

Profesyonel Masaj Terapisti olarak, 2013 yılından itibaren evlere ve otellere giderek, kişiye özel masaj hizmeti veriyorum. Yeri müsait olmayanları dad kendi evimde ağırlıyorum. Yurt içi ve yurt dışı çeşitli resmi kurumlara ait 8 adet masaj sertifikam bulunmakta. Bir çok masaj türüne hakim olsam da genellikle Klasik İsveç Masajı ve Tantra Masajı uygulamaktayım. Tantra Masajı eğitimlerini Hindistan’da aldım. İstanbul’da haftanın 7 günü sabah saat 10:00 ile gece 03:00 arası hizmet veriyorum.

Masaj hizmeti almak için İletişim bölümündeki telefon numaramdan irtibat kurabilirsiniz. Talebe göre İstanbul dışına da çıkmaktayım.

Bir önceki yazımız olan Masör Coşkun - Sertifikalı Bay Masör İstanbul başlıklı makalemizde Bay Masörler, Coşkun Masaj ve En İyi Masörler hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Scroll Up