Home » Masör » Masör Coşkun – Sertifikalı Bay Masör İstanbul

Masör Coşkun – Sertifikalı Bay Masör İstanbul

Coşkun KAYA, İstanbul’da yaşıyorum. Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. 2013 yılından itibaren İstanbul ve yakın illerde, evinizde, otelde ya da kendi evimde bireysel olarak, kişiye özel masaj terapileri uyguluyorum. Yurt içi ve yurt dışında bir çok eğitim kurumunda kurs ve eğitimlere katıldım.

İşini düzgün yapan gerçek masörlerin nadir olduğu İstanbul’da, doğru kişiyi bulmak da kolay olmayacaktır. Her ne kadar SPA merkezleri sabit konumları, hizmet çeşitliliği ve sunduğu avantajlar bakımından uygun görünse de, bireysel çalışan bir masörden hizmet almak bazı durumlarda sizin için daha avantajlı olabilir. Örneğin bir SPA merkezinde çalışan bir Masaj Terapisti günde ortalama 6-10 tane masaj yapar ve performansı da düşük olabilir haliyle. Üstelik SPA salonlarında aldığınız hizmetin süresi sınırlıdır. 45 dakikalık bir masaj aldığınızda onu 5 dakika daha uzatamazsınız. Ben bağımsız olarak çalıştığım için bir günde yaptığım masaj sayısı 2’yi geçmiyor ve çoğu zaman da 1 tane yapıyorum. Haliyle hizmet verdiğim kişilerle daha çok ilgilenip, tüm enerjimi onlara harcıyorum. Vücudunda ağrıyan veya sorunlu olduğu bir bölgesi var ise oraya daha fazla yoğunlaşıp maksimum fayda sağlıyorum. Terapilerimde saat sınırlaması uygulamaksızın, ihtiyaca göre süreyi uzatıyorum ve ekstra bir ücret de talep etmiyorum. Masaj seanslarım 1,5 saat ile 2,5 saat arasında değişmektedir.

Eve gelen erkek masör

 

İstanbul Bay Masör

Yurt içi ve yurt dışında bir çok masaj eğitim programlarına katıldım. Aldığım sertifikalar için Sertifikalarım sayfasına göz atabilirsiniz. Web sitemin isminden de anlaşılacağı gibi, genelde sizlerin adresinde masaj yapıyorum. Bunlar ev de olabiliyor otel de. Kendi yeri müsait olmayanları da evimde misafir edebiliyorum. İstanbul‘da yaşıyorum ve tüm ilçelerde hizmet veriyorum. Talebe göre il dışına da çıkıyorum masaj için. Uyguladığım masaj türleri başlıca Klasik İsveç Masajı, Hamile Masajı, Anti Selülit Masajı ve Hindistan’da eğitimini aldığım Tantra Masajı. Haftanın 7 günü her saat hizmet veriyorum. Bir kaç saat önceden aramanız yeterlidir. Hızlı bir şekilde verdiğiniz adreste oluyorum. Masaj hizmeti almak için iletişim bölümündeki telefon numaramdan irtibat kurabilirsiniz.

Haftanın her günü sabah saat 10:00 ile gece 03:00 arası hizmet veriyorum. İstanbul’da tüm bölgelere hizmetim vardır. Evinize ve otele geliyorum. Kendi yeri müsait olmayanlar benim evime gelebilir.

Not: Buradan >> Hakkımda sayfasına göz atarak çok daha detaylı bilgilere ve Sıkça Sorulan Sorulara bakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Masör Arıyorum mu Dediniz ? İstanbul Erkek Masör Hizmeti başlıklı makalemizde En İyi Erkek Masörler, Erkek Masör Arıyorum ve Eşime Masör Arıyorum hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Scroll Up