Home » Masör » Masaj Yaptırmak İstiyorum

Masaj Yaptırmak İstiyorum

Çok yorgun olduğunuzda, şöyle kuvvetli bir masör olsa da beni hamur gibi yoğursa diyenleri biliyorum 🙂 Vallahi bazen ben bile kendime Masaj Yaptırmak İstiyorum. Masajın insan bedeninde inanılmaz bir rahatlatıcı/iyileştirici etkisi var. 2013 yılındaki Tayland gezimde, hemen hemen her gün masaj yaptırdım. Hem yeni teknikler öğrendim, hem de yeni keşfettiğim masaj türlerinin verdiği rahatlıkla kendimden geçtim. Uzman bir masaj terapistinin ellerinden alacağınız 1 saatlik Klasik Masaj sizi bomba gibi yapacaktır. Ertesi gün daha dinç ve enerjik olarak işinize devam edebilirsiniz. İstanbul’da Masaj Yaptırmak İstiyorum diyenlerin büyük bir kısmı Klasik İsveç Masajını tercih etmektedir. Diğerleri zaten bunun alt dallarıdır. Zihinsel rahatlama için ise Aromaterapi Masajını tavsiye ederim. Masaj yapan erkeğe Masör, masaj yapan bayana ise Masöz denir.

Son yılların gözdesi “Evde Masaj Hizmeti”

İlk Defa Masaj Yaptıracaklara Tavsiyeler

Eğer daha önce hiç masaj deneyiminiz olmadıysa ve ilk defa masaj yaptırıyorsanız, işinize yarayacak bir kaç detaydan bahsedeyim sizlere.

 • Mutlaka deneyimli, belgeleri olan, konusunda uzman bir terapisti tercih edin. İnternette masörüm diye dolaşan, neredeyse bedavaya masaj yapan şarlatanlara, ne iş yaptığı belli olmayan sözde masözlere itibar etmeyin. Yanlış bir hareket, kalıcı sakatlıklara sebep olabilir.
 • İlk masajınızı çok sert yaptırmayın. Hafif veya orta şiddetli olsun. Aksi takdirde 3-5 gün kas ve eklem ağrısı hissedebilirsiniz.
 • Gördüğünüz onlarca masaj türüne itibar etmeyin. Masajın temeli Klasik İsveç Masajı’dır, diğerleri aksesuar. Klasik İsveç Masajı yaptırmak istediğinizi söyleyin. İdeal bir masaj 60-90 dakika arası olmalıdır.
 • Masajdan önce mutlaka duş alın ve kişisel temizliğinizi yapın. Aynı şekilde masaj terapistinin de hijyen kurallarına dikkat ettiğinden, masajdan önce ellerini yıkadığından emin olun.
 • Acele etmeyin. Masajı sıkışık bir zaman dilimine denk getirmeyin. Sonrasını düşünmeyin, kafanız boş ve rahat olsun. Sadece O anın keyfini çıkarın.
 • Eğer vücudunuzda platin, ameliyatlı bölge, kırık, çıkık vs. gibi sorun teşkil edecek bir durum var ise mutlaka terapiste bildirin.
 • Konuşmaktan çekinmeyin. Hoşunuza giden şeyleri ya da istemediğiniz şeyleri söyleyin. Mesela ayaklarınızdan gıdıklanıyorsanız, orayı pas geçip, sırtınıza daha fazla masaj yapmasını isteyebilirsiniz.
 • Eğer uygulanan masajdan memnun kalmadıysanız başka bir yere gidin ya da evinizde bireysel masaj hizmeti alın.

İstanbul’da haftanın 7 günü, kişiye özel profesyonel masaj terapileri uyguluyorum. Evinizde ya da evimde Klasik Masaj veya Tantra Masajı hizmeti almak için iletişim bölümünden irtibat kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Masaj başlıklı makalemizde evde masaj, evde masör hizmeti ve evlere erkek masör hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

8 Responses so far.

 1. Levent dedi ki:

  Ben kerim istnbuldan 15 yildr masaj yapmktayim su an biyer bagli degil kendme calsyorum lutfen masaj isteynler onclkle mesajla kendni tansnlar aroma terepi reflksoloji isve c masaji yapmktaym sayglar dilerim herkse

 2. masörecep dedi ki:

  sertifikalı masörum evlerinizde masaj hizmeti vermekteyim tum illere gidip masaj yapmaktayım

 3. Uzman Masör dedi ki:

  UZAKDOĞU Bangkok Eğitimli UZMAN Masör’ den; ( Aroma Terapi – Yosun Terapi – Refleksoloji – Shiatsu – Thai massage – Lenf Drenaj – Anti Stres – Anti SELÜLİT – Bölgesel & Sıkılaşma – Dört EL Masaj – İsveç Klasik MASAJ & Bitkisel Vücut Bakım Seans Hizmetleri.. ) Sihirli Eller le, Kendinizi Ödüllendirin. ( İstanbul ) Not: Seanslarımızın Tümünde Kişiye Özel Hazırlanan Bitkisel Kürler Kullanılmaktadır.!!!

 4. ergun dedi ki:

  Kendinizi iyi hissedeceginizden emin olabilirsiniz. Rahatlamak, gunun yorgunlugunu uzerinizden atmak istiyorsaniz irtibat kurabilirsiniz.

 5. Levent dedi ki:

  Meraba bn istanbuldan levent 15 yildr masaj yapyorum masaj isteyenler lutfen mesaj biraksnlar oncelkle saayglar herkese

 6. mustafa kanlı dedi ki:

  slm

  masaj ucretlerınızı ogreebılırmıyım .

  • Masör Coşkun dedi ki:

   Merhaba, iletişim bölümündeki telefon numaramı arayarak öğrenebilirsiniz.

   • Selin dedi ki:

    Merhaba masaj yaptırmak isteyen varsa profesyonel olarak hizmet veriyorum. Klasik masaj, aromaterapi masajı ve refleksoloji masajı uyguluyorum.

Scroll Up