Home » Masör » Masaj Yaptırmak İstiyorum

Masaj Yaptırmak İstiyorum

Evimde Masaj Yaptırmak İstiyorum İstanbulÇok yorgun olduğunuzda, şöyle kuvvetli bir Masör olsa da beni hamur gibi yoğursa diyenleri biliyorum 🙂 Vallahi bazen ben bile kendime Masaj Yaptırmak İstiyorum. 2013 yılındaki Tayland gezimde, hemen hemen her gün masaj yaptırdım. Hem yeni teknikler öğrendim, hem de yeni keşfettiğim masaj türlerinin verdiği rahatlıkla kendimden geçtim.

 

Uzman bir masörün ellerinden alacağınız 1 saatlik bir Klasik Masaj sizi bomba gibi yapacaktır. Ertesi gün daha dinç ve enerjik olarak işinize devam edebilirsiniz. İstanbul’da Masaj Yaptırmak İstiyorum diyenlerin büyük bir kısmı Klasik İsveç Masajını tercih etmektedir. Diğerleri zaten bunun alt dallarıdır. Zihinsel rahatlama için ise Aromaterapi Masajını tavsiye ederim. Masaj yapan erkeğe Masör, masaj yapan bayana ise Masöz denir.

 

Bir önceki yazımız olan Evde Masaj başlıklı makalemizde evde masaj, evde masör hizmeti ve evlere erkek masör hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

8 Responses so far.

 1. Levent dedi ki:

  Ben kerim istnbuldan 15 yildr masaj yapmktayim su an biyer bagli degil kendme calsyorum lutfen masaj isteynler onclkle mesajla kendni tansnlar aroma terepi reflksoloji isve c masaji yapmktaym sayglar dilerim herkse

 2. masörecep dedi ki:

  sertifikalı masörum evlerinizde masaj hizmeti vermekteyim tum illere gidip masaj yapmaktayım

 3. Uzman Masör dedi ki:

  UZAKDOĞU Bangkok Eğitimli UZMAN Masör’ den; ( Aroma Terapi – Yosun Terapi – Refleksoloji – Shiatsu – Thai massage – Lenf Drenaj – Anti Stres – Anti SELÜLİT – Bölgesel & Sıkılaşma – Dört EL Masaj – İsveç Klasik MASAJ & Bitkisel Vücut Bakım Seans Hizmetleri.. ) Sihirli Eller le, Kendinizi Ödüllendirin. ( İstanbul ) Not: Seanslarımızın Tümünde Kişiye Özel Hazırlanan Bitkisel Kürler Kullanılmaktadır.!!!

 4. ergun dedi ki:

  Kendinizi iyi hissedeceginizden emin olabilirsiniz. Rahatlamak, gunun yorgunlugunu uzerinizden atmak istiyorsaniz irtibat kurabilirsiniz.

 5. Levent dedi ki:

  Meraba bn istanbuldan levent 15 yildr masaj yapyorum masaj isteyenler lutfen mesaj biraksnlar oncelkle saayglar herkese

 6. mustafa kanlı dedi ki:

  slm

  masaj ucretlerınızı ogreebılırmıyım .

  • Masör Coşkun dedi ki:

   Merhaba, iletişim bölümündeki telefon numaramı arayarak öğrenebilirsiniz.

   • Selin dedi ki:

    Merhaba masaj yaptırmak isteyen varsa profesyonel olarak hizmet veriyorum. Klasik masaj, aromaterapi masajı ve refleksoloji masajı uyguluyorum.

Scroll Up