Home » Masör » Masaj Fırsatları İstanbul

Masaj Fırsatları İstanbul

İndirimli Masaj Paketleri İstanbulHer sektörde olduğu gibi, SPA sektöründe de işletmeler dönem dönem çeşitli kampanyalar yapabilmekte. Masajda uygulanan kampanyalar daha çok İndirimli Masaj Paketleri şeklinde oluyor. Peki nedir bu indirimli masaj fırsatı derseniz; Örneğin 1 saatlik masajın fiyatı 200 TL ise, 10 tane masajın ücretini peşin ödüyorsunuz ve karşılığında da 2.000 TL olması gereken ücreti 1.500 TL olarak veriyorsunuz. 500 TL indirim alarak, 200 TL’lik bir masajı 150 TL’ye yaptırmış oluyorsunuz. Üstelik aldığınız bu 10’lu masaj paketinin zamanını kendiniz belirliyosunuz. İster hafta da 2 defa masaj yaptırın, isterseniz ayda bir, tercihi size kalmış. Bu tarz Masaj Fırsatları İstanbul dışında, özellikle Antalya, Muğla gibi turistik bölgelerde de oldukça fazla uygulanmaktadır. Turizm bölgelerinde masaj paketlerinin daha çok satılmasının bir sebebi de, Masör ve Masözlerin paket satışına bağlı prim sistemiyle çalışmalarındandır.

 

İndirimli Masaj Paketleri

Benim uyguladığım masaj kampanyasında ise;

  • 5’li klasik masaj paketinde %20 indirim, ayrıca 5 adet selülit masajı ve 1 adet klasik masaj hediye.
  • 10’lu klasik masaj paketinde %30 indirim, ayrıca 10 adet selülit masajı ve 2 adet klasik masaj hediye ediyorum.

Selülit masajını, kendi aldığınız bitkisel selülit kremi ile klasik masajdan sonra uyguluyorum. Krem sizde kalıyor ve her masajdan sonra 20 dakika selülit masajı yapıyorum.

İstanbul Masaj Kampanyası

Eğer İstanbul‘da yaşıyorsanız ve sık sık masaj yaptırıyorsanız, bu tarz paketler sizin için oldukça cazip olacaktır. Bir çok SPA salonu veya bireysel çalışan Masaj Terapistlerinin olduğu İstanbul’da alternatifiniz de çok olacağı için, kendinize uygun tercihi yaparak hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Çoğu kişinin aklında, “Parayı peşin alınca, sonrakileri baştan savma yaparlar” gibi düşünceler olabilir 🙂 Başkaları nasıl bilemem ama ben herkese ve her seferinde aynı kalitede masaj uyguluyorum çünkü severek yapıyorum bu işi. Zaten bir terapistin uzman veya amatör olduğunu ilk yaptırdığınız masajda kolaylıkla anlarsınız.

Bir önceki yazımız olan Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları başlıklı makalemizde İlk Defa Masaj Yaptıracaklar İçin Tavsiyeler, Masaj Hakkında Bilinmesi Gerekenler ve Masaj İle İlgili Sorular hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

One Response so far.

  1. selim dedi ki:

    merhabalar eşim için masaj hizmeti almak istiyoruz tercihimiz masör bilgi rica ediyorum.

Scroll Up