Home » Masör » İzmir Erkek Masör

İzmir Erkek Masör

Coşkun KAYA. Profesyonel Tantrik Masaj Terapisti olarak hizmet veriyorum. Evinizde, otelde ya da kendi stüdyomda kişiye özel masaj terapileri uyguluyorum. Haftanın 7 günü sabah saat 10:00 ile gece 03:00 arası hizmet veriyorum. Tantra Masajı ile ilgili daha kapsamlı bilgilere erişmek için diğer sitem olan www.tantramasaji.com ‘u ziyeret etmenizi öneririm. İstanbul’da yaşıyorum fakat, talep edilmesi durumunda İzmir’e de Tantra Terapileri için gidiyorum.

İzmir masör arayışı içerisinde olan kişilerin sertifikalı masör Coşkun Kaya ile çeşitli tekniklerle uzmanından terapi alması mümkündür. Hali hazırda talep edilebilecek en temel masaj teknikleri arasında klasik isveç masajı, anti selülit masajı, aromaterapi masajı, dört el masajı, tantra masajı, hamile masajı, refleksoloji masajı terapisi ve spor masajı bulunur. Bunlara ek olarak dile getirilen şikayet özelinde farklı tekniklerle masaj uygulaması da yapılabilir.

Refleksoloji Masajı İzmir

Refleksoloji masajı sayesinde ayakta toplanan sinir uçlarına uygulanan baskı ile iç organlardaki problemlerin giderilebileceği bilimsel olarak ispatlanmıştır. Sağlık otoritesi kurumlar tarafından da onaylanan ve önerilen refleksoloji terapisi sayesinde çeşitli sağlık problemlerinin giderilmesi mümkün olabilir.

Konusunun uzmanı ve gerekli eğitimleri almış bir masör, ilgili şikayet için ayağın hangi bölgesine masaj yapıp baskı uygulayacağını bilir ve bu doğrultuda terapiye başlar. Refleksoloji masajı terapisi öncesinde görüşme yapılması ve şikayetlerin doğru şekilde dile getirilmesi gerekir, çünkü ayağın her bölgesi farklı bir sinir ucunu barındırır.

Refleksoloji uzmanı İzmir masör arayışında olan kişiler sertifikalı uzman Coşkun Kaya ile refleksoloji masajı terapisine başlayabilir.

Spor Masajı İzmir

Spor masajı yıllardır spor otoriteleri ve büyük futbol kulüpleri tarafından sporculara uygulanan bir terapidir. Sporculara ve yoğun antrenman yapanlara yararlı olduğu ispatlanan spor masajı sayesinde antrenman öncesinde performans artışı, antrenman sonrasında ise onarımın hızlandırılması gibi faydalar elde edilebilir.

Spor masajı terapisi gerçekten ne yaptığını bilen kişiler, gerekli eğitimi almış uzmanlar tarafından uygulanmalıdır. Bu vesileyle uzman Coşkun Kaya ile çalışanların spor masajı terapisinden elde edeceği bazı faydalar eklemlerin rahatlaması, esnekliğin artması, genel vücut sağlığının iyileşmesi, kas gerginliğinin azalması, sinir sisteminde rahatlama, kas spazmında azalma ve daha rahat uyku olarak sıralanabilir.

Ek olarak kan basıncının dengelenmesi, sakatlanma riskinin azalması, idmanlar arasında daha kısa sürede iyileşme imkanı gibi faydalar da elde edilecektir. Spor masajı uygulanacak kişinin alerjisi yoksa çeşitli uçucu yağlarla masaj desteklenebilir ve bu sayede de vücudun genel sağlığının iyileşmesi amaçlanır.

Eve Erkek Masör Servisi

Dört El Masajı İzmir

Dört el masajı seansının en temel amacı vücudu rahatlatmaktır. Vücudun genelinde ağrı, stres ya da çeşitli fiziksel sağlık sorunlarından şikayetçi olan kişiler için uygulanan dört el masajının en temel faydaları kaslarda rahatlama, beynin her iki lobunun da çalışması neticesinde stres düzeyinde azalma, kan dolaşımında iyileşme, kandaki oksijen seviyesinde artış olarak sıralanabilir.

İsveç Masajı İzmir

Son dönemlerde en popüler masajlardan birisi haline gelen İsveç masajının temel amacı tüm vücudu gevşetmektir. Fakat isveç masajı terapisi bu amacın da ötesine geçerek kandaki oksijen seviyesinin artması, kas toksinlerinin azalması, tansiyonun dengelenmesi gibi çeşitli faydaları da beraberinde getirir.

ABD’deki Ulusal Tamamlayıcı ve Alternatif Tıp Merkezi tarafından yürütülen bir araştırmanın otoriter The New York Times gazetesinde yayınlanan bir sonucunda 45 dakikalık İsveç masajı terapisi uygulayan gönüllülerin stres hormonu kortizol ve arginin vasopressin-a düzeylerinde anlamlı düşüşler yaşadığı görüldü. Ayrıca bağışıklık sisteminin bir parçası olan beyaz kan hücrelerinde ve soğuk algınlığı gibi problemlerin üstesinden gelmeye yarayan hücrelerde de artış olduğu saptandı.

Selülit Masajı İzmir

Selülit masajının selülitlerin giderilmesinde bir tedavi tekniği olarak kullanılabileceği ABD Sağlık Bakanlığı (FDA) tarafından onaylanmıştır. Sertifikalı ve gerekli eğitimleri almış bir selülit masajı uzmanı sayesinde ortalama 6 seansta selülitlerde ciddi bir düşüş yakalanabilir. Selülit masajının temel amacı öncelikle selülit olan bölgeyi yumuşatmak daha sonra bu bölgelerdeki yağ hücrelerinin erimesini sağlamaktır.

Bir önceki yazımız olan Ankara Erkek Masör - Tantra Masajı başlıklı makalemizde Ankara Erkek Masör, Ankara Evde Masör ve Ankara Masör Twitter hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.