Home » Masaj Çeşitleri » Full Vücut Masajı

Full Vücut Masajı

Eşime erkek masör

Coşkun KAYA. Profesyonel Tantrik Masaj Terapisti olarak hizmet veriyorum. Evinizde, otelde ya da kendi evimde kişiye özel masaj terapileri uyguluyorum. Haftanın 7 günü sabah saat 10:00 ile gece 03:00 arası hizmet veriyorum. Kişide var olan cinsel enerjiyi yükseltmek için uygulanan Tantra Masajı ile ilgili daha kapsamlı bilgilere erişmek için diğer sitem olan www.tantramasaji.com ‘u ziyeret etmenizi öneririm.

Klasik İsveç Masajıyla aynıdır aslında. Full Vücut Masajı ayak ucundan başa kadar tüm kas gruplarına uygulandığı için adına Tam Vücut Masajı denilmektedir. Bir çok masajın karışımından meydana gelir. İçerisinde İsveç, Thai, Shiatsu ve Refleksoloji masajı hareketleri bulunur. İnsanı en çok rahatlatan masajdır. Benim favori masajlarımdan birisi Thai Masajı, diğeri ise Tüm Vücut Masajı 🙂 Kendinizi konusunda uzman bir masaj terapistinin ellerine bıraktığınızda, fazlasıyla memnun kalacaksınız bu masajdan. Özellikle çok yorgun olduğunuz zamanlarda yaptırmanız yerinde olacaktır. İyi bir Full Body Masaj aslında 90 dakika boyunca yapılmalı kişiye. Çünkü ayaklar, bacaklar, kollar, sırt, omuz, baş, boyun, yüz ve karın bölgesi komple masaja dahil edilmeli. Neredeyse vücuttaki tüm kaslara masaj uygulanıyor bu masajda.

Eve gelen erkek masör

Full Vücut Masajı Nasıl Yapılır ?

Klasik masajda olduğu gibi, bütün vücut masajı da yerde, masaj sedyesinde veya yatakta yapılabilir. Çıplak vücuda masaj yağları uygulanan masaj, 60 ila 90 dakika arası sürmektedir. Kişinin fiziki yapısına göre orta ve yarı sert şiddette yapılması tavsiye edilir. Eflöraj ile başlanılan masajda, petrisaj, perküsyon, presyon, vibrasyon gibi teknikler ve çeşitli hareketler ile kişinin maksimum düzeyde rahatlatılması sağlanır. Kol ve bacaklarda bazı esnetme ve gerdirme hareketleri de uygulanabilir. Özellikle avrupa ülkelerinde de Full Body Massage oldukça yaygın olan bir masaj çeşididir. İstanbul veya yakın bölgelerinde Full Vücut Masajı Hizmeti almak için iletişim bölümünden irtibat kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Rahatlatıcı Masaj başlıklı makalemizde masaj ile rahatlama, rahatlatan masaj ve rahatlatıcı masaj istanbul hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

3 Responses so far.

  1. Tolga dedi ki:

    Eşime masaj yaptırmak istiyorum bana ulasirmisimiz

  2. Metin dedi ki:

    Eşime masaş yaptırmak istiyorum ve güvenilir olması gerekiyor

  3. Mehmet dedi ki:

    Eşime tam vucud masajı hediye etmek istiyorum. Nasıl be nerde yaparsınız bilgi Rica ediyorum

Scroll Up