Home » Masör » Uzman Masör Coşkun İle Evinizde Masaj Hizmeti

Uzman Masör Coşkun İle Evinizde Masaj Hizmeti

Coşkun KAYA – Tantra Masajı Terapisti

Evinizde, Otelde Masaj Hizmeti

İstanbul’da yaşıyorum. Profesyonel Tantric Masaj Terapisti olarak hizmet veriyor, kendi evinizde veya otelde Tantra Masajı uyguluyorum. Yeri müsait olmayanları kendi evimde ağırlıyorum.

Klasik, Thai, Refleksoloji gibi masajları yaparken, Rishikesh / HİNDİSTAN ‘da, Brezilya merkezli Centro Metamorfose akademiden Tantric Masaj eğitimi aldım. Yine; Goa / HİNDİSTAN ‘da,  seksüel enerjiyi artırmaya yarayan Kundalini Masajı eğitimi alarak tekrar Türkiye’ye döndüm.

Kısaca Tantra Masajı; Kişide var olan cinsel enerjiyi yükseltmeye yarayan, SensitiveBody to BodyYoniKundalini ve G-Spot masajlarının karışımından oluşan 2 saatlik eşsiz bir ritüel. Tantrik Masaj ile içimizde saklı kalmış bu seksüel enerjinin açığa çıkarılarak, cinsel hayatın daha keyifli olması ve seksten alınan hazzın artırılması hedeflenmektedir.

*Masajın sonunda fevkalade rahatlama yaşayıp, mutlu olarak ayrılacaksınız.

Daha kapsamlı bilgiler ve sıkça sorduğunuz soruların cevapları için Hakkımda sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Eve gelen erkek masör

Evlere Masaj Servisi Nedir ?

Vücudunuzun temel ihtiyacı olan Masaj Hizmetini almak için kapı kapı dolaşmayın. SPA merkezi ararken daha çok yorulmaktansa, Uzman Masörünüzden  kendi ortamınızda alabilirsiniz bu hizmeti. Evde, İşyerinde, Otelde, Tatilde ya da her nerede olursanız olun, iletişim bilgilerimden irtibata geçip Eve Masaj Servisi hizmetinden yararlanmak istediğinizi bildirerek randevu alabilirsiniz. 1 saatlik masaj için, 3 saatlik yol zahmetini çekmeyin. Evinizde alacağınız masajın ardından biraz dinlenerek, Masajın faydasını maksimuma çıkarmış olacaksınız.

Sağlık açısından haftada bir kaç kez masaj yaptırmanın oldukça faydası vardır. Özellikle masa başında uzun süre kalan kişilerde görülen bel ve sırt ağrıları için mutlaka tavsiye edilmektedir. Masaj Hizmeti almak için işlerden başınızı kaldıramıyor ve hiç vakit yaratamıyorsanız kendinize, Uzman Masör Coşkun, Evlere Masaj Servisi ile imdadınıza yetişecektir.

Eve Erkek Masör Servisi

Dinlendirici müzikler, mumlar ve hoş kokulu tütsüler eşliğinde, kendi evinizde masaj yaptırmanın verdiği huzur ile tüm günün stresini vücudunuzdan atacaksınız. Alacağınız hizmetten memnun kalacağınızdan ve tekrar isteyeceğinizden hiç kuşkunuz olmasın. Masaj seanslarımı hiç aceleye getirmeden süreyi uzun tutarak uyguluyorum.

5 Responses so far.

 1. murat dedi ki:

  bende masaj yaptırmak istiyorum

 2. batuhan korkmaz dedi ki:

  Öncelikle slm ben Masaj Yaptırmak İstiyorum. Bunun saatlikmi yoksa seansmı fiyatını öğrenmek istiyorum ve telden konuşalım.

  • Masör Coşkun dedi ki:

   Merhaba, masaj ücretleri seans olarak belirlenir. Tek seans, masaj türüne göre ortalama 45 dakika sürer. Toplu masaj paketi alımlarında %35 indirim uygulanmaktadır. Masaj hizmetini, Masör Coşkun olarak bireysel vermekteyim.

 3. Kıymet dedi ki:

  Masaj yaptırmak istiyorum, masaj ücretleriniz nedir ?

Scroll Up