Home » Masör » Eve Gelen Masör – Erkek Masör İstanbul

Eve Gelen Masör – Erkek Masör İstanbul

Eve gelen masör arayışında olan kişilerin profesyonel masaj terapisti Coşkun Kaya ile iletişime geçmesi yararlı olabilir. Kısa süren randevu görüşmesi sonrasında hangi masaj tekniklerinin gerekliyse hangi esansiyel yağlarla uygulanacağına karar veren terapist, randevu yerine anlaşılan saatte gelerek terapi uygulamasına başlar. Eve gelen masör uygulaması hakkında merak edilenlere aşağıda değinilmiştir.

Süreç Nasıl İşler

Eve gelen masör için talepte bulunan kişilerin ilk olarak Coşkun Kaya ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Talep ettikleri masaj terapisi hakkında, kafaları karışıksa ve hangi masaj tekniğinin uygulanması gerektiğini bilmiyorsa bu konuda bilgilendirilir.

Hangi masaj terapisini tercih edeceğini bilmeyenler öncelikle şikayetlerini dile getirmelidir. Şikayetlerini dile getirdikten sonra profesyonel masaj terapisti Coşkun Kaya, kişi için en uygun olacak masaj terapisi ve tekniğiyle ilgili karar verir ve bu konuyla ilgili bilinmesi gerekenlerden bahseder.

Bu bilgilendirme sonrasında terapinin nerede ve ne zaman uygulanacağına karar verilir. Verilen karar neticesinde de anlaşılan gün, anlaşılan yerde masaj terapisi uygulaması yapılır.

Not: Talep edenler Kadıköy’deki daireme gelerek de masaj hizmeti alabilirler. Haftanın 7 günü sabah saat 10:00 ile gece 03:00 arası çalışıyorum. Genel olarak Klasik Masaj ve Tantra Masajı uyguluyorum.

Eve gelen erkek masör

Uygulanabilecek Masaj Terapileri

Coşkun Kaya’nın en sık uyguladığı masaj terapileri klasik isveç masajı, anti selülit masajı, aromaterapi, dört el masajı, tantra masajı, hamile masajı, refleksoloji masajı ve spor masajıdır. Bu masaj türlerine ek olarak onlarca farklı teknikte masaj uygulaması da vardır. Hangi tekniğin uygulanacağı masaj terapisi talep eden kişi tarafından dile getirilecek şikayetler neticesinde belirlenecektir.

Dört El Masajı

Dört el masajı vücudun genelini rahatlatmak için kullanılan en temel masaj tekniklerinden birisidir. Ağrıları ve iltihapları azaltmaya yarayan bu masaj sayesinde kaslardaki düğümlerin ve gerginliklerin kırılması sağlanır. En temel faydaları arasında kas dokusunun iyileşmesi, beynin her iki yarım küresinin de çalışması itibariyle stres düzeyinin azalması, kan dolaşımının iyileşmesi bulunur.

Tantra Masajı

Antik bir masaj tekniği olan tantra masajının en temel prensibi her insanın içinde kendisinden daha üstel bir enerji potansiyeli olduğu ve bu potansiyelin de çeşitli tekniklerle açığa çıkarılabileceğidir. Tantra masajının en temel faydaları arasında genel sağlık düzeyinde artış, dikkat düzeyinde artış, odaklanma probleminin üstesinden gelinmesi, cinsel işlev bozukluklarının giderilmesi, sinir sisteminin rahatlaması bulunur.

evde massaj

Refleksoloji Masajı

En temel masaj tekniklerinden birisi olan refleksoloji masajı sayesinde ayak uçlarında toplanan sinir uçları ile iç organlarda meydana gelen sağlık problemlerinin giderilmesi sağlanabilir. Refleksoloji masajının temel faydaları arasında gevşeme, toksinlerin atılması, dolaşım sisteminin düzelmesi, uykusuzluk probleminin üstesinden gelinmesi ve stres düzeyinin azalması bulunur. Terapistiniz ile yapacağınız görüşme neticesinde ayağın hangi bölgesine masaj uygulanacağı ve ne şiddette baskı yapılacağı belirlenir.

Refleksoloji masajı ayak masajıyla karıştırılmamalıdır, refleksoloji masajı bir ayak masajı değildir ve ayağı hedef almasa da ayakta uygulanır. Ayak masajı isteyenlerin bunu ayrıca bildirmesi ve ayağı hedef alan bir masaj yaptırması gerekir.

Spor Masajı

Yoğun antrenman yapan ya da profesyonel sporcu olan kişilerin iki idman arasındaki iyileşme süresini kısaltmak ya da eklem hareket açıklığını artırmak, daha fazla esneklik elde etmek, stres düzeyini düşürmek, kas gerginliğini azaltmak, kas spazmlarından kurtulmak ve daha iyi uyumak için kullanabileceği spor masajı uygulanabilecek en etkili masaj terapilerinden birisidir.

Profesyonel sporcular antrenman ya da müsabaka öncesinde performansın artması, antrenman sonrasında ise iyileşme süresinin kısalması için spor masajı uygulaması tercih etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Refleksoloji Nedir başlıklı makalemizde refleksoloji masajı istanbul, refleksoloji masajı yapan yerler ve refleksoloji nasıl yapılır hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.