Home » Masör » Evde Masaj

Evde Masaj

evde masaj istanbulMasaj yaptırmayı seven ve düzenli olarak haftada bir kaç gün Masaj Hizmeti alan kişiler, son yıllarda artık sürekli masaj salonlarına gitmektense, Evde Masaj hizmeti almaya başlamışlardır. Referans aracılığı ile ya da internetten temin ettikleri bir Masör ile kendi evinde, işyerinde ya da bir otelde Masaj yaptırmayı tercih edenlerin sayısı oldukça fazladır.

 

Akşama kadar çalışıp da zaten yoruluyorum, ben masaj salonuna gitmek istemiyorum, Masör gelsin Evde Masaj yapsın diyebilirsiniz. Esasında bir SPA merkezinde masaj yaptırmak ile kendi Evinizde Masaj yaptırmak arasında pek farkı yoktur. Hatta kendi yerinizde masaj yaptırmanın daha çok avantajı vardır. Zamandan tasarruf edebilirsiniz, masajdan sonra duşunuzu alıp yatağınızda istirahat edebilirsiniz, sizden başkasının olmadığı kendi mekanınızda daha rahat hareket edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Erkek Masör - Profesyonel Bay Masör başlıklı makalemizde bay masör, Erkek Masör Arıyorum ve erkek masörler hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Scroll Up