Home » Masör » İstanbul Erkek Masör – Profesyonel Bay Masör

İstanbul Erkek Masör – Profesyonel Bay Masör

Coşkun KAYA – Tantric Masaj Terapisti

İstanbul’da yaşıyorum. Profesyonel Tantric Masaj Terapisti olarak hizmet veriyor, kendi evinizde veya otelde Tantra Masajı uyguluyorum. Yeri müsait olmayanları kendi evimde ağırlıyorum.

Klasik, Thai, Refleksoloji gibi masajları yaparken, Rishikesh / HİNDİSTAN ‘da, Brezilya merkezli Centro Metamorfose akademiden Tantric Masaj eğitimi aldım. Yine; Goa / HİNDİSTAN ‘da,  seksüel enerjiyi artırmaya yarayan Kundalini Masajı eğitimi alarak tekrar Türkiye’ye döndüm.

Kısaca Tantra Masajı; Kişide var olan cinsel enerjiyi yükseltmeye yarayan, SensitiveBody to BodyYoniKundalini ve G-Spot masajlarının karışımından oluşan 2 saatlik eşsiz bir ritüel. Tantrik Masaj ile içimizde saklı kalmış bu seksüel enerjinin açığa çıkarılarak, cinsel hayatın daha keyifli olması ve seksten alınan hazzın artırılması hedeflenmektedir.

*Masajın sonunda fevkalade rahatlama yaşayıp, mutlu olarak ayrılacaksınız.

Tantra Masajı hakkında daha açıklamalı olarak yazdığım makaleye göz atabilirsiniz >> Tantra Masajı Nedir ?

G Noktası Masajı hakkında yazdığım makalem >> G Noktası Masajı Nedir ?

Yoni Masajı hakkında yazdığım makalem >> Yoni Masajı Nedir ?

Body to Body Masaj hakkında yazdığım makalem >> Vücut Vücuda Masaj Nedir ?

Aldığım Eğitimler;

İSMEK: ( Temel Masaj Teknikleri )

Çankaya Mesleki Eğ. Kurumları: ( Klasik İsveç Masajı, Thai, Shiatsu, Refleksoloji ve Sıcak Taş Masajı )

Gençlik ve Spor Bakanlığı: ( Spor Masajı )

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi: ( Cilt Bakımı, Yüz Masajı )

Lotus Ayurvedic – Goa/Hindistan: ( Kundalini Masajı )

Centro Metamorfose – Rishikesh/Hindistan: ( Tantra Masajı )

Masaj Terapistleri için zorunlu olan “Hijyen Eğitimi” sertifikasına sahip olmakla birlikte, düzenli olarak sağlık kontrollerimi de yaptırmaktayım. Temas yoluyla bulaşan herhangi bir hastalığım bulunmamaktadır.

Sizlerden Gelen Sorular ve Cevaplarım;

 • Soru   : Masajı nerede yapıyorsunuz ?
 • Cevap: Yatakta yapıyorum.
 • Soru   : Masaj esnasında ne giymeliyim ?
 • Cevap: Klasik Masajda iç çamaşırlarınızı, Tantra Masajında ise tamamen çıplak.
 • Soru   : Masajdan önce bir şey temin etmem gerekiyor mu ?
 • Cevap: Hayır, duş almanız yeterli. Gerekli malzemeler bende mevcut.
 • Soru   : Evime ya da kaldığım otel odasına gelip masaj yapabilir misiniz ?
 • Cevap: Evet, 1-2 saat içerisinde verdiğiniz adrese geliyorum.
 • Soru   : Yerim yok, size gelebilir miyim ?
 • Cevap: Evet, Taksim/İstiklal Caddesindeki daireme gelip masaj yaptırabilirsiniz.
 • Soru   : Size güvenebilir miyim, ya bana zarar verirseniz ?
 • Cevap: Her hangi bir sabıka kaydım yok, suç işlemeye meyilli değilim, 2013 yılından beri yapıyorum ve hiç kimseyle sorun yaşamadım.
 • Soru   : Masaj yaptıracağım ama gizlilik benim/bizim için çok önemli, ilerde sorun yaşamayız değil mi ?
 • Cevap: Mahremiyetinize/özel hayatınıza sonsuz saygım var. Yaşanılan her şey o odada kalır, çıkınca unutulur. Bu size sözümdür.
 • Soru   : Profesyonel misiniz, masaj eğitiminiz var mı ?
 • Cevap: Evet, yurt içi ve yurt dışında bir çok masaj eğitimi aldım. Bütün yasal belgelerime Sertifikalarım bölümünden bakabilirsiniz.
 • Soru   : Tantra Masajında orgazm var mı ?
 • Cevap: Seri orgazm olma ihtimaliniz çok yüksek.
 • Soru   : Siz karıma masaj yaparken, ben de yanınızda durabilir miyim ?
 • Cevap: Evet, canınız nasıl istiyorsa öyle davranabilirsiniz.
 • Soru   : Gizli kamera koyup bizi kayıt etmezsin değil mi ?
 • Cevap: Hayır yapmam, bu tamamen sizin paranoyaklığınız. Ayrıca suç bu.
 • Soru   : İstanbul dışındayım, masaj yapmaya gelir misiniz ?
 • Cevap: Evet, ulaşım giderlerini karşıladığınız takdirde İstanbul dışına da çıkıyorum.
 • Soru   : Eğitim durumunuz nedir, ne iş yapıyorsunuz ?
 • Cevap: Üniversite mezunuyum, tek işim masaj.
 • Soru   : Masaj yaptırmak istiyorum, ne zaman müsait oluyorsunuz ?
 • Cevap: Haftanın 7 günü, sabah saat 10:00 ile gece 03:00 arası hizmet veriyorum.

* Benimle telefonda konuştuğunuzda ya da hizmet aldığınızda; size daha sonra mesaj atmam, aramam. Tarafımdan rahatsız edilmezsiniz.

* Açık görüşlüyüm, kafanıza takılan her şeyi çekinmeden arayıp sorabilirsiniz.

* Kendi yeri müsait olmayanlar Taksim/İstiklal Caddesindeki evime gelip masaj yaptırabilirler, yalnız yaşıyorum. Kendi evinizmiş gibi rahat edeceksiniz.

İsterseniz alttaki YouTube kanalımdan, kendime ait masaj videolarımın tamamına göz atabilirsiniz.

youtube.com/coskunkaya

İnstagram hesabımda da kısa videolar paylaşıyorum ara sıra.

instagram.com/tantraturkey

Uyguladığım masajlara ait bazı videoları aşağıdan izleyebilirsiniz.

* Mesaj göndermeyin lütfen, direkt arayın.

–ERKEKLERE MASAJ HİZMETİM YOKTUR–

Telefon: +90 532 565 82 65

Coşkun KAYA

İstiklal Caddesi / Taksim / İSTANBUL

* Evim tam olarak alttaki konumdadır. Araç ile gelecekseniz İSPARK’ın katlı otoparkı mevcut.

>>Google Sokak Görünümü<<

Erkek Masör İstanbul

Eşime Masör

Masör ve Masöz kelimeleri anlam bakımında aynı olsa da, her iki cinsiyet için ayrı tanım kullanılmaktadır. Masaj yapan kadına Masöz, erkeğe ise Masör denilmekte. Her ikisinin sektörel ismi ise Masaj Terapisti. Bir çok kişi beni arayıp, Masör Arıyorum diyor ama talep ettiği kişinin cinsiyetinin de bayan olmasını istiyor. Dolayısıyla yanlış anlaşılmalar meydana geliyor ve taleplerine olumlu cevap veremiyorum.

Erkek Masör Arıyorum mu Dediniz ? – Size Özel Masör

Ülkemizde Masaj Terapisti olarak çalışanların çok büyük bir kısmı bayan masöz. Bu masözlerin de bir kısmı yurt dışından, özellikle Tayland, Bali ve Filipinler gibi ülkelerden ithal. SPA salonlarında veya tatil bölgesindeki otellerin masaj odalarında çokça rastlayabilirsiniz bu yabancı masözlere. Masaj yaptıran erkeklerin büyük bir kısmı, masaj hizmetini kadın masözlerden almayı tercih ediyor. Keza kadınlar da aynı şekilde bayan terapistlere masaj yaptırıyor. Durum böyle olunca, bir çok Erkek Masör iş bulamayıp açıkta kalıyor. Düzenli masaj yaptıran ve masajı seven bazı kimseler özellikle Erkek Masörler tarafından hizmet almak istiyor. Bunun sebebi ise bayan ile bay masör arasındaki güç farkı. Esasında ben de masaj yaptırırken biraz sertlikten yanayım. Özellikle fiziksel yorgunluklarınızda sert ve baskılı bir masajın sizi ne kadar rahatlatacağını göreceksiniz. Ertesi gün daha çabuk toparlanır ve kendinizi daha dinç hissedersiniz.

İnternette Masaj Yapan Erkek ve kadınların ilanlarına baktığınızda yüzlerce, binlerce ilan göreceksiniz. Yukarıda da söylediğim gibi SPA salonunda iş bulamayan erkekler, bireysel olarak hizmet vermeye çalışıyor. Tabi bunların çoğu asılsız ve masaj ile alakası olmayan kişiler tarafından bırakılmış ilanlar. Masaj eğitimi almamış, teknik bilmeyen, herhangi bir sertifikası bulunmayan kişiler kendisini profesyonel masör olarak tanıtmakta. Yeterli donanıma sahip olmayan kişilerden alacağınız hizmet, vücudunuzda kalıcı hasarlara ya da sakatlanmalara sebep olabilir.

Erkek Masaj Terapisti Coşkun KAYA

Ben profesyonel Masör olarak, 10’a yakın masaj çeşidi ve nitelikli masaj seansları ile kendi yerinizde hizmet veriyorum. Evlere Masaj ismindeki web sitemden de anlaşılacağı gibi, masaj hizmetini kendi evinizde veya otelde vererek hem zamandan tasarruf etmenizi hem de kendi evinizin rahatlığında masajdan maksimum verim almanızı sağlıyorum. Evinizde yaptıracağınız masajdan sonra dinlenebilir, yarım saat – bir saat uyuyup istirahat edebilirsiniz. SPA salonundaki gibi, giyinip tekrar eve gitme derdinden de kurtulursunuz. Eviniz müsait değilse eğer, benim evime gelebilirsiniz.

İstanbul ve yakın illerde masaj hizmetimden faydalanmak için irtibat kurabilirsiniz. Bağımsız çalıştığım için saat kısıtlamam yoktur. Bir kaç saat önceden haber vermeniz yeterlidir benim için. Mesafeye göre 1-2 saat içerisinde adresinizde oluyorum.

Bir önceki yazımız olan Masseur in Istanbul - Male Masseur - Tantra Massage başlıklı makalemizde couple massage istanbul, Couple Masseur Istanbul ve Istanbul Massage for Lady hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

26 Responses so far.

 1. yaman dedi ki:

  merhaba biz birlikte yasayan ciftiz. bayan arkadasım masaj yaptırmak istiyor fakat masaj esnasında benimde odada olmamı isteyebilir bilginiz olsun, ilk defa erkek masöre masaj yaptıracak. ucret nedir

 2. Tolga dedi ki:

  Eve geliyormusun biz ist avr tarafındayız. ucret kaç tl

 3. Ahmed bey dedi ki:

  Çok değerli arkadaşlar masaj yapmak isteyen bayan arkadaşlara gerçekten aradınızı bir kişiyim diye bilirim istediniz yere gele bilirim gizlilik önemli diyorsanız ben burdayım

 4. cem dedi ki:

  Merhaba ben CEM İstanbul Genelinde Sizin Yerinizde Veya Otellerde pro Masaj Hizmeti Veren Deneyimli Ve Sertifikalı Masörüm.

  AYNI ZAMANDA kuaförluk hızmeti de vermekteyım ilgilenen bayanlar msj atabilir

 5. Tolga dedi ki:

  Tantric and ayurvedic massage therapist
  Tolga bey

 6. kerem demir dedi ki:

  Merhaba Adım KEREM İstanbul Genelinde Sizin Yerinizde Veya Otellerde Masaj Hizmeti Veren Deneyimli Ve Sertifikalı Masörüm.

  Mesleği Gereği Stresli Ve Yorucu Bir Gün Geçiren Kişiler İçin Günün Yorgunluğunu Atmanın En Güzel Yolu Konusunda Uzman Kişilerce Yapılan Gerçek Bir Masajdır.

 7. Alper dedi ki:

  Merhaba,

  Anadolu yakasında masör hizmeti veriyorum

 8. erdal dedi ki:

  Evde masaj hızmetı veriyorum

 9. Masör Emre dedi ki:

  Spa masaj hizmetimiz sizin belirlediğiniz sınırlar içerisinde iki uyumlu masör olarak aynı anda başlangıçtan hizmetin sonuna kadar uyum içerisinde kaliteli masaj, dört el masajı yaşatıyoruz. Yoğun tempoda çalışan iş insanları masaj yaptırmak istiyorsanız en doğru adres biziz. Dilerseniz yerinizde veya yerimizde masaj hizmet sunmaktayız. Gizlilik, Güven ve Kalite Esastır. Mert 39 yaş 170 boy 70 kilo Kumral mimar, Emre 37 yaş 175 boy 85 kilo Esmer lojistik ve gümrükleme sektöründedir. Profesyonel masaj hizmetimiz ile bedensel ve zihinsel rahatlık vermek amaçlı buradayız.

 10. burak dedi ki:

  selamlar istanbul beylikdüzünden burak ben yaş 28 bayanlara özel evde profesyönel masaj yapılır ..

 11. Ali dedi ki:

  Merhaba kendı evımde masorluk hızmetı verıyorum.

 12. Hanifi Aktay dedi ki:

  Slm ben istanbul ikitellide masörüm.

 13. Aykut dedi ki:

  Adım Aykut yaş 21 manisa da yaşıyorum spor akademisinde okuyorum ve bir spor kulübünde masörlük yapıyorum Ek iş olarak evlere ve iş yerlerine masaj hizmeti vermekteyim. Rahatlatıcı genel masaj ve yüz dekolte masajı..

 14. Murat dedi ki:

  Istanbul evinize ofisinize otele masörlük hizmeti veriyorum.

 15. İsveç Lisanslı Masör dedi ki:

  Merhaba. Adım Metehan. 01.01.1971 İstanbul doğumluyum.
  Aslında, bir reklam ajansı çalışanıyım. Uzun zaman önce 1999 Ağustosun’da, çeşme’de turist olarak gelen, isveçli uzman terapist Linda Gerber tarafın’dan almış olduğum masaj eğitimi ile bir süreliğine ek iş olarak, stajyer masör olarak görev aldım. 22 Mayıs 2002 de, lisansımı aldım. Şu an gene ek iş olarak, İstanbul da profesyonel olarak, hizmet vermekteyim.

Scroll Up