Home » Masaj Çeşitleri » Dört El Masajı

Dört El Masajı

nuru masajı istanbul4 el masajı ya da diğer adıyla Sultan Masajı, 2 adet masör veya masöz tarafından uygulanan masaj türüdür. Vücudunuzda dört tane elin dolaştığı bu masaj, normal bir Klasik İsveç masajı aslında. Tek farkı aynı anda 2 kişinin senkronize hareketlerle masaj yapıyor olması. Süre olarak Klasik Masaj ile aynıdır Dört El Masajı. Aşırı yorgunken ya da uzun soluklu bir dinlenmeye ihtiyacınız olduğunda, Sultanlara layık bu masaj ile bedeninize ziyafet çekebilirsiniz. Çok bilinmese de bazı yerlerde 4 masaj terapistinin birlikte yaptığı 8 el masajı bile var. Aynı anda 4 kişinin size masaj yapması inanılmaz bir duygu olmalı.

Eşime erkek masör

İster evinizde, isterseniz de bir SPA Merkezinde yaptırabileceğiniz bu masajın fiyatı da, 2 kişi tarafından uygulandığı için diğerlerine göre biraz pahalıdır fakat aldığınız haz paha biçilemez 🙂 İki farklı enerjinin aynı anda tek bir vücuda gelmesiyle, negatif enerjiyi pozitif enerjiye dönüştürerek tüm yorgunluğunuzu ve stresinizi atacak, daha enerjik olacaksınız.

Dört El Masajı yaptırmak için iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz. Haftanın 7 günü Profesyonel Masaj terapileri uygulamaktayım. Evinizde, otelde ya da kendi stüdyomda masaj hizmeti alabilirsiniz.

Hindistan’da aldığım Tantra Masajı eğitimleri ile Türkiye’de de Tantrik Masaj terapileri uyguluyorum. Tantra Masajı ile ilgili daha kapsamlı bilgilere erişmek için diğer sitem olan www.tantramasaji.com ‘u ziyeret etmenizi öneririm.

Bir önceki yazımız olan Masaj Yaptırmak İstiyorum başlıklı makalemizde Evde Masaj Yapan Masör, Evimde Masaj Yaptırmak İstiyorum ve Masaj Yaptırmak İstiyorum İstanbul hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

One Response so far.

  1. hakan türkoğlu dedi ki:

    tokat ta ikamet eden evli çiftiz bir bayan bir erkek olmak üzere iki masöz talep etsek gelebilirmisiniz. ücret ne kadar olur.

Scroll Up