Home » Masör » Avrupa Yakası Masör

Avrupa Yakası Masör

Coşkun KAYA – Tantrik Masaj Terapisti

İstanbul Avrupa Yakası

İstanbul’da yaşıyorum. Profesyonel Tantric Masaj Terapisti olarak hizmet veriyor, kendi evinizde veya otelde Tantra Masajı uyguluyorum. Yeri müsait olmayanları kendi evimde ağırlıyorum.

Klasik, Thai, Refleksoloji gibi masajları yaparken, Rishikesh / HİNDİSTAN ‘da, Brezilya merkezli Centro Metamorfose akademiden Tantric Masaj eğitimi aldım. Yine; Goa / HİNDİSTAN ‘da,  seksüel enerjiyi artırmaya yarayan Kundalini Masajı eğitimi alarak tekrar Türkiye’ye döndüm.

Kısaca Tantra Masajı; Kişide var olan cinsel enerjiyi yükseltmeye yarayan, SensitiveBody to BodyYoniKundalini ve G-Spot masajlarının karışımından oluşan 2 saatlik eşsiz bir ritüel. Tantrik Masaj ile içimizde saklı kalmış bu seksüel enerjinin açığa çıkarılarak, cinsel hayatın daha keyifli olması ve seksten alınan hazzın artırılması hedeflenmektedir.

*Masajın sonunda fevkalade rahatlama yaşayıp, mutlu olarak ayrılacaksınız.

Sıkça Sorduğunuz Sorular ve Cevaplarım için Hakkımda sayfasını ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederim.

Eve gelen erkek masör

İstanbul Avrupa Yakası Erkek Masör

İstanbul Avrupa yakasında yaşıyorum fakat hem Anadolu hem de Avrupa Yakasında Masör olarak hizmet veriyorum. Genel itibari ile aslında İstanbul’un tüm bölgelerine masaj yapmak için gidiyorum. Kendi yeri müsait olmayanları kendi dairemde misafir ederim.

Avrupa Yakası Masör arıyorum diye arama yaptığınızda bir çok eve gelen masör ilanları göreceksiniz. Evde masaj hizmeti almak zaman açısından gayet mantıklı gelebilir sizin için. İlanlara göz atarken, outcall hizmet veren masörlerin gerekli sertifikalarının tam olmasına, kendine ait fotoğrafının olmasına veya güven problemi yaşamayacağınızdan emin olduğunuza dikkat edin. Yanlış bir seçim, size telafisi olmayan hata olarak geri dönebilir. İstanbul’da uzun yıllardır Masaj Terapisti olarak hizmet veriyorum. Kendimi geliştirmek adına onlarca eğitim ve seminerlere katıldım. Çeşitli masaj türlerinde gerekli tüm masaj eğitimi sertifikalarına sahibim. Menüdeki Sertifikalarım bölümünden aldığım eğitimlere bakabilirsiniz.

Tantra Masajı İstanbul

Avrupa Yakası Eve Gelen Masör Hizmeti Nedir ?

Avrupa Yakasında Taksim, Beşiktaş, Şişli, Etiler, Bebek, Nişantaşı, Beylikdüzü, Başakşehir gibi bölgelerde yoğun olarak masaj hizmeti veriyorum. Özellikle Taksim bölgesinde otelde masaj yaptırmak istiyorum diyen insanların sayısı oldukça fazladır. Beyoğlu ilçesine İstanbul dışından farklı illerden gelip de otel odasında masaj yaptırmak isteyenler iletişim bölümünden irtibat kurarak detaylı bilgi alabilirler. Zaman kısıtlaması olmaksızın, hangi gün ve saatte isterseniz hizmet alabilirsiniz. Oturduğum konum itibari ile İstanbul’un bütün ilçelerine kolaylıkla ulaşabilecek bir lokasyondayım. Bir kaç saat önceden arayarak, dilediğiniz yerde masaj yaptırabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamda herhangi bir eşya temin etmenize gerek kalmadan, gerekli tüm ürünler ile birlikte otel odanıza veya evinize gelerek, sizi mutlu edecek bir masaj türü uyguluyorum. Terapilerimde zamana bağlı kalmadan, süre sınırı koymadan maksimum performans ile hizmet veriyorum.

Bir önceki yazımız olan Male Masseur Istanbul - Certified Tantra Massage başlıklı makalemizde تانترا مساج, تدليك الذكور في الفندق ve ذكر المدلك التقسيم hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

One Response so far.

  1. Sinan dedi ki:

    Avrupa yakası tüm ilçelerde profesyonel erkek Masör olarak hizmet veriyorum. Evimde ya da sizin evinizde hizmetim vardır. Tantra masajı, klasik masaj ve diğer masaj türlerini yapıyorum. Randevu için ulaşabilirsiniz.

Scroll Up