Home » Masör » Antalya Erkek Masör

Antalya Erkek Masör

Coşkun KAYA – Tantrik Masaj Terapisti – Antalya

İstanbul’da yaşıyorum. Profesyonel Tantric Masaj Terapisti olarak hizmet veriyor, kendi evinizde veya otelde Tantra Masajı uyguluyorum. Tantra Masajı hizmeti için Antalya‘ya da geliyorum.

Klasik, Thai, Refleksoloji gibi masajları yaparken, Rishikesh / HİNDİSTAN ‘da, Brezilya merkezli Centro Metamorfose akademiden Tantric Masaj eğitimi aldım. Yine; Goa / HİNDİSTAN ‘da,  seksüel enerjiyi artırmaya yarayan Kundalini Masajı eğitimi alarak tekrar Türkiye’ye döndüm.

Kısaca Tantra Masajı; Kişide var olan cinsel enerjiyi yükseltmeye yarayan, SensitiveBody to BodyYoniKundalini ve G-Spot masajlarının karışımından oluşan 2 saatlik eşsiz bir ritüel. Tantrik Masaj ile içimizde saklı kalmış bu seksüel enerjinin açığa çıkarılarak, cinsel hayatın daha keyifli olması ve seksten alınan hazzın artırılması hedeflenmektedir.

*Masajın sonunda fevkalade rahatlama yaşayıp, mutlu olarak ayrılacaksınız.

Sıkça Sorduğunuz Sorular ve Cevaplarım için Hakkımda sayfasını ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederim. Detaylı bilgiler edinebilir, eğitimlerime ve sertifikalarıma bakabilirsiniz.

Eşime erkek masör

Refleksoloji Masajı Antalya

Antalya bölgesinde refleksoloji masajı yaptırmak isteyenler Antalya masör Coşkun Kaya ile iletişime geçerek iç organlarındaki sağlık problemlerinin üstesinden gelebilir.

Refleksoloji masajının temel prensibi iç organlardan geçen sinirlerin ayakta uçlanması ve sinir uçlarına uygulanan basıncın da doğrudan iç organlara etki edebilmesidir. Bilimsel olarak ispatlanan ve bir tedavi tekniği olarak doktor tarafından önerilebilen refleksoloji masajı sayesinde sinir fonksiyonlarında iyileşme yaşayabilir, dolaşım sistemi problemlerinin üstesinden gelebilir, enerji seviyesinin yükselmesini sağlayabilirsiniz.

Refleksoloji masajı ne yaptığını bilen ve işinin uzmanı bir terapist tarafından uygulanmalıdır. Masörünüzle yapacağınzı görüşme sonrasında ayağınızın hangi bölgesine masaj yapılması gerektiği ortaya çıkacak ve bu bölgelere doğru şiddette baskı yapılması gerekecektir. Gerekli eğitimleri almış bir masör bu bölgelere yapacağı masaj sonrasında istediğiniz faydaları elde etmenizi sağlayabilir.

Refleksoloji masajının ayak masajıyla karıştırılmaması gerekir. Refleksoloji masajının hedefi iç organlar, ayak masajının hedefi ayaktır. Bu açıdan ayak masajı isteyenler bunu ayrıca belirtmelidir.

Eve gelen erkek masör

İsveç Masajı Antalya

Son dönemlerin en popüler masaj terapilerinden birisi haline gelen İsveç masajı sayesinde vücudun genel sağlığının iyileşmesi sağlanabilir. ABD Ulusal Tamamlayıcı ve Alternatif Tıp Merkezi tarafından yürütülen bir deneyin The New York Times gazetesinde yayınlanan sonuçlarına göre 45 dakikalık bir İsveç masajı terapisi stres hormonu düzeyinin azalmasına, beyaz kan hücrelerinin seviyesinde artışa ve genel bağışıklık sisteminin güçlenmesine katkıda bulunuyor.

Çeşitli tekniklerle uygulanabilen İsveç masajı tek tip bir masaj değildir. Terapi uygulanmasını isteyen kişinin dile getirdiği şikayetler sonrasında hangi teknikle İsveç masajı terapisi uygulanacağına karar verilir ve bu doğrultuda masaja geçilir.

Başlıca İsveç masajı teknikleri eller, avuç içi tarafından uygulanan dairesel basınç, sert yoğurma, vurma olarak sıralanabilir. Özel ihtiyaçlarınız varsa bunları terapi öncesinde dile getirebilir, hangi tekniğin seçilmesi gerektiği konusunda masörünüze veri sağlayabilirsiniz.

Eve Erkek Masör Servisi

Anti Selülit Masajı Antalya

Antalya bölgesinde selülit masajı yaptırarak selülitlerinden kurtulmak isteyen kişilerin bunu yapması mümkündür. FDA tarafından bir tedavi tekniği olduğu ispatlanan ve önerilen selülit masajının temel prensibi öncelikle selülite neden olan yağ hücrelerinin yumuşamasını sağlamak, daha sonra bu hücrelerin erimesini teşvik etmektir.

Ortalama 6 seansta selülitlerde ciddi bir azalmayı mümkün kılan anti selülit masajı ne yaptığını bilen sertifikalı bir uzman tarafından uygulanmalıdır. Eğer kısa süre içerisinde doğru şekilde selülitlerinizden kurtulmak istiyorsanız konusunun uzmanı Antalya masör Coşkun Kaya ile iletişime geçebilirsiniz.

Coşkun Kaya ile masaj terapisi uygulaması yaptıracak kişilerin selülit masajı için evinden çıkmasına da gerek yok. Evlere masaj hizmeti veren Coşkun Kaya, gerekli ekipmanlarla birlikte sizi evinizde ziyaret edebilir.

Aromaterapi Masajı

Masaj yağı ya da yüksek konsantre bitkisel yağlar içeren aromaterapi masajı sayesinde başta sinir sistemi olmak üzere vücut genelinde rahatlama elde edebilirsiniz. Konusunun uzmanı Coşkun Kaya ile yapılacak görüşme sonrasında şikayetlerinize ithafen hangi esansiyel yağın kullanılması gerektiğine karar verilecek ve terapi uygulamasına başlanacaktır.

Bir önceki yazımız olan İzmir Erkek Masör başlıklı makalemizde Erkek Masör İzmir, İzmir Erkek Masör İlanları ve İzmir Tantra Masajı hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Scroll Up