Home » Masör » Ankara Erkek Masör – Tantra Masajı

Ankara Erkek Masör – Tantra Masajı

Coşkun KAYA – Tantrik Masaj Terapisti

Ankara Profesyonel Tantra Masajı

İstanbul’da yaşıyorum. Profesyonel Tantric Masaj Terapisti olarak hizmet veriyor, kendi evinizde veya otelde Tantra Masajı uyguluyorum. Yeri müsait olmayanları kendi evimde ağırlıyorum. Talep edilmesi durumunda, yerinize gelerek Ankara’da Tantra Masajı uyguluyorum

Klasik, Thai, Refleksoloji gibi masajları yaparken, Rishikesh / HİNDİSTAN ‘da, Brezilya merkezli Centro Metamorfose akademiden Tantric Masaj eğitimi aldım. Yine; Goa / HİNDİSTAN ‘da,  seksüel enerjiyi artırmaya yarayan Kundalini Masajı eğitimi alarak tekrar Türkiye’ye döndüm.

Kısaca Tantra Masajı; Kişide var olan cinsel enerjiyi yükseltmeye yarayan, SensitiveBody to BodyYoniKundalini ve G-Spot masajlarının karışımından oluşan 2 saatlik eşsiz bir ritüel. Tantrik Masaj ile içimizde saklı kalmış bu seksüel enerjinin açığa çıkarılarak, cinsel hayatın daha keyifli olması ve seksten alınan hazzın artırılması hedeflenmektedir.

*Masajın sonunda fevkalade rahatlama yaşayıp, mutlu olarak ayrılacaksınız.

Sıkça Sorduğunuz Sorular ve Cevaplarım için Hakkımda sayfasını ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederim.

Tantra Masajı İstanbul
Tantra Masajı

Ankara masör arayışı içerisinde olan kişiler uzman masör Coşkun Kaya ile sertifikalı bir masörle terapi uygulamalarına başlayabilir. Kısa süren randevu süreci sonrasında uygulanacak masaja karar kılınır ve talep edilen yerde anlaşılan zamanda masaj uygulamasına başlanır. Ankara Masör Coşkun Kaya’nın uygulayabileceği başlıca masaj türleri klasik isveç masajı, anti selülit masajı, aromaterapi masajı, dört el masajı, tantra masajı, hamile masajı, refleksoloji masajı ve spor masajı olarak sıralanabilir.

Aromaterapi Masajı

Bütünsel sağlık için uygulanabilecek en etkili masaj terapilerinden birisi olan aromaterapi masajı masaj yağı ya da yüksek konsantre bitkisel yağlar içeren losyon ile yapılan isveç masaj terapisine verilen addır.

Aromaterapi masajı sırasında esansiyel yağ moleküllerini gerek burun gerek derideki boşluklar aracılığıyla vücuda kabul edersiniz. Beyin sinir sistemini etkileyen limbik sistemine nüfuz eden bu yağlar aracılığıyla zihninizde ve vücudunuzda faydalı değişimler elde edersiniz.

Aromaterapide kullanılan uçucu yağlar farklı özelliklere ve faydalara sahiptir. Bu açıdan uzmanınızla yapacağınız görüşme sırasında şikayetlerinizi dile getirmeli ya da isteklerinizden bahsetmelisiniz. Bu sayede size en uygun uçucu yağ tercihinde bulunulur.

Selülit Masajı

Mayo ya da iç çamaşırı giyildiğinde ortaya çıkan görüntüden rahatsız olan kişilerin selülit masajı sayesinde bundan kurtulması mümkün olabilir. Anti selülit masajı son birkaç yıldan beri kullanılan, Amerika Birleşik Devletleri Sağlık Bakanlığı (FDA) tarafından selülitin giderilmesi konusunda geçerli bir tedavi tekniği olduğu belgelenen bir masaj prosedürüdür.

Anti selülit masajı sayesinde selülite sahip bölgelerde öncelikle yumuşama sağlanır, daha sonra uygulamaya devam edildikçe selülitlerden kurtulursunuz. En iyi sonuçlar genellikle 6 seansta elde edilir, ancak kişi özelinde bu seanslarda artış ya da azalış da olabilir.

Eşime erkek masör

Hamilelik Masajı

Hamileliğin özellikle son 3 aylık dönemi içerisinde iyice şişen karın, öne doğru ağırlık yapmaya ve vücudun denge merkezini kaydırmaya başlar. Değişen ağırlık merkezine uyum sağlayamayan vücut, geçici olan bu durum sebebiyle bel, boyun, pelvik bölge ağrısı başta olmak üzere sinir sistemi rahatsızlıklarıyla da karşılaşır. Gebeliğin ilerleyen dönemlerinde ortaya çıkan bu ağrılar zaten yaklaşan doğum nedeniyle stres yaşanmasına da sebebiyet verir ve gebelik masajı da bu noktada devreye girer.

Gebelik masajı sayesinde değişen ağırlık merkezi kaynaklı ortaya çıkan ağrılarda hafifleme, stres düzeyinde de azalma yaşanır. Gebelik masajı işinin uzmanı kişiler tarafından yapılmalıdır, bu açıdan sertifikalı masaj uzmanı Ankara masör Coşkun Kaya ile iletişime geçerek neler yapılabileceğini sorabilirsiniz.

Eve gelen erkek masör

İsveç Masajı

İsveç masaj terapisi günümüzde en çok uygulanan masaj türlerinden birisidir ve her geçen gün daha fazla kişi tarafından uygulanır. İsveç masajı kan dolaşımını baz alır ve dolaşımı rahatlatmayı amaçlar. Kan dolaşımındaki rahatlama neticesinde kandaki oksijen seviyesinde de artış yaşanır ve vücudun genel sağlık düzeyinde ciddi bir artış meydana gelir. İsveç masajı ortalama 1 saat kadar sürer, dolaşımı iyileştirmesinin yanında tansiyonun dengelenmesi ve gerginliğin azalması gibi faydaları da bulunur.

Refleksoloji

Refleksoloji en basit haliyle ayak bölgesinde toplanan sinir uçlarına uygulanan basınç ile iç organlarda meydana gelen problemlerin giderilmesini amaçlar. Refleksolojinin faydalı olduğu ve işe yaradığı bilimsel olarak ispatlanmıştır.

Refleksoloji uzmanı Coşkun Kaya, şikayetlerinizi dinledikten sonra ayağın hangi bölgesine masaj yapılması gerektiğine karar verir ve bu bölgelere basınç uygulayarak ilgili şikayetten kurtulmanız için katkıda bulunur. Ayağın her bölgesi farklı bir sinir ucuna denk gelir, bu açıdan nereye masaj yapıldığı ve doğru şiddette baskının uygulandığından emin olunmalıdır. Aksi takdirde istenilen sonucun alınamaması gibi çeşitli ağrı ve ek şikayetlerle de karşılaşılabilir.

Bir önceki yazımız olan Eve Gelen Masör - Erkek Masör İstanbul başlıklı makalemizde evde erkek masör, evde masaj hizmeti ve evde masör hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Scroll Up