Home » Masör » Profesyonel Masör

Profesyonel Masör

Uzman Masör HakanProfesyonel kelime olarak, “Bir işi kazanç sağlamak amacıyla yapan, usta, meraklı ve işinin ehli uzman” anlamına gelmektedir. Profesyonel Masör de, Masörlük işini meslek edinmiş, gerekli eğitimi alıp, geçimini bu işle sağlayan kişidir.

 

Doğru tekniklerle Doğru Masajın, uzman birisi tarafından uygulanması, hem sizin açınızdan hem de Profesyonel Masörler açısından çok faydalı olacaktır. Bu işin eğitimi, Özel kurslar veya Kamuya ait Masaj Kursları tarafından 608 saat veya daha az olarak verilmektedir. Bazı teknikler ise tecrübe ile ya da çeşitli eğitim setleri ile öğrenilebilir. Uzman terapist sürekli eğitime açık olmalı ve müşteriye hitap edecek yeni bilgilerle vizyonunu genişletmelidir. Profesyonel Masör Coşkun, gerekli teknik ve teorik bilgileriyle sizlere en iyi Gerçek Masörlük Hizmetini vermek için elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Ucuz etin yahnisi yenmez lafını unutmayınız 🙂

Bir önceki yazımız olan Masör İlanları başlıklı makalemizde İstanbul Masör İlanları, Masör İlanları ve Masör İlanları İstanbul hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.