Home » Masör » Masör Coşkun

Masör Coşkun

 

 

Coşkun KAYA, 1986 Tokat doğumluyum. 2004 yılından itibaren İstanbul’da yaşıyorum. Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. 2013 yılından itibaren İstanbul ve yakın illerde, evinizde, otelde ya da kendi evimde bireysel olarak, kişiye özel masaj terapileri uyguluyorum. Yurt içi ve yurt dışında bir çok eğitim kurumunda kurs ve eğitimlere katıldım.

İşini düzgün yapan gerçek masörlerin nadir olduğu İstanbul’da, doğru kişiyi bulmak da kolay olmayacaktır. Her ne kadar SPA merkezleri sabit konumları, hizmet çeşitliliği ve sunduğu avantajlar bakımından uygun görünse de, bireysel çalışan bir Masör den hizmet almak bazı durumlarda sizin için daha avantajlı olabilir. Örneğin bir SPA merkezinde çalışan bir Masaj Terapisti günde ortalama 4-8 tane masaj yapar ve performansı da düşük olabilir haliyle. Üstelik SPA salonlarında aldığınız hizmetin süresi sınırlıdır. 45 dakikalık bir masaj aldığınızda onu 5 dakika daha uzatamazsınız. Ben bağımsız olarak çalıştığım için bir günde yaptığım masaj sayısı 2’yi geçmiyor ve çoğu zaman da 1 tane yapıyorum. Haliyle hizmet verdiğim kişilerle daha çok ilgilenip, tüm enerjimi onlara harcıyorum. Vücudunda ağrıyan veya sorunlu olduğu bir bölgesi var ise oraya daha fazla yoğunlaşıp maksimum fayda sağlıyorum. Terapilerimde saat sınırlaması uygulamaksızın, ihtiyaca göre süreyi uzatıyorum ve ekstra bir ücret de talep etmiyorum. Masaj seanslarım 1,5 saat ile 2,5 saat arasında değişmektedir.

Yurt içi ve yurt dışında bir çok masaj eğitim programlarına katıldım. Eğitimlerle ilgili detaylı bilgiyi Hakkımda sayfasında bulabilirsiniz. Aldığım sertifikalar için Sertifikalarım sayfasına göz atabilirsiniz. Web sitemin isminden de anlaşılacağı gibi, genelde sizlerin adresinde masaj yapıyorum. Bunlar ev de olabiliyor otel de. Kendi yeri müsait olmayanları da evimde misafir edebiliyorum. İstanbul’da yaşıyorum ve tüm ilçelerde hizmet veriyorum. Talebe göre il dışına da çıkıyorum masaj için. Uyguladığım masaj türleri başlıca Klasik İsveç Masajı, Hamile Masajı, Anti Selülit Masajı ve Hindistan’da eğitimini aldığım Tantra Masajı. Haftanın 7 günü her saat hizmet veriyorum. Bir kaç saat önceden aramanız yeterlidir. Hızlı bir şekilde verdiğiniz adreste oluyorum. Masaj hizmeti almak için iletişim bölümündeki telefon numaramdan irtibat kurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Masör Arıyorum başlıklı makalemizde Erkek Masör Arıyorum, Masör Arıyorum ve Masör Arıyorum İstanbul hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.