Home » Masör » Kime Masaj Yaptırmak İstersiniz ?

Kime Masaj Yaptırmak İstersiniz ?

erkek masör, bayan masözMasaj lüks bir ihtiyaç değil, sağlık için düzenli aralıklarla yaptırılması gereken alternatif bir terapidir. O halde, masaj yapmasını istediğiniz kişinin cinsiyetinin sizin için bir önemi var mıdır ?

Bir önceki yazımız olan Hamile Masajı başlıklı makalemizde gebelikte masaj, hamile masajı istanbul ve hamile masajı nasıl yapılır hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

5 Responses so far.

 1. İstanbul Masaj dedi ki:

  Merhaba Coşkun bey, bu anket uygulaması eklentisini bizimle paylaşmanız mümkün mü?

 2. Masör Metehan dedi ki:

  Merhaba. Adım Metehan. 01.01.1971 İstanbul doğumluyum.
  Aslında, bir reklam ajansı çalışanıyım. Uzun zaman önce 1999 Ağustosun’da, çeşme’de turist olarak gelen, isveçli uzman terapist Linda Gerber tarafın’dan almış olduğum masaj eğitimi ile bir süreliğine ek iş olarak, stajyer masör olarak görev aldım. 22 Mayıs 2002 de, yurt dışından gelen lisansımı aldım.
  Şu an gene ek iş olarak, profesyonel olarak masaj hizmeti vermekteyim. Belgemin, TC sınırları içerisinde, resmi hükmü olmadığı için, spa salon açamam, yada salonlarda çalışamam.
  Bu neden ile, serbest çalışıyorum. Otel odanızda yada evinizde) İstanbul

 3. Masseur Metehan dedi ki:

  Hello. My name is Metehan 01.01.1971 was born in İstanbul.
  In fact, I am an employee of an advertising agency. In August 1999, a long time ago, as a tourists coming in to cheshme, Swedish expert because I’m a massage therapist Linda Gerber sides from training as additional work for a while, with the trainee acted as a masseur. May 22, 2002, I received my license coming from abroad. As additional work again right now, as a professional masseur taksim, service for the ladies. My document, Republic of Turkey, for lack of official provision, within the boundaries of the massageroom can’t, or can’t work in the massageroom.
  For this reason, I’m a freelance. (In your hotel room or your home) İstanbul /TURKEY

 4. Samir dedi ki:

  I am a physiotherapist
  I want to work as messagor man in your work station
  I like do the professional message