Home » Masör » Uzman Masör Coşkun İle Evinizde Masaj Hizmeti

Uzman Masör Coşkun İle Evinizde Masaj Hizmeti

Evlere Masaj ServisiVücudunuzun temel ihtiyacı olan Masaj Hizmetini almak için kapı kapı dolaşmayın. SPA merkezi ararken daha çok yorulmaktansa, Uzman Masörünüzden  kendi ortamınızda alabilirsiniz bu hizmeti. Evde, İşyerinde, Otelde, Tatilde ya da her nerede olursanız olun, iletişim bilgilerimden irtibata geçip Masaj yaptırmak istediğinizi bildirerek randevu alabilirsiniz. 1 saatlik masaj için, 3 saatlik yol zahmetini çekmeyin. Evinizde alacağınız masajın ardından biraz dinlenerek, Masajın faydasını maksimuma çıkarmış olacaksınız. Profesyonel Masör olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyim ve işimi severek yaptığımı belirtmek isterim.

 

Sağlık açısından haftada bir kaç kez masaj yaptırmanın oldukça faydası vardır. Özellikle masa başında uzun süre kalan kişilerde görülen bel ve sırt ağrıları için mutlaka tavsiye edilmektedir. Masaj Hizmeti almak için işlerden başınızı kaldıramıyor ve hiç vakit yaratamıyorsanız kendinize, Uzman Masör Coşkun, Evlere Masaj Servisi ile imdadınıza yetişecektir.

 

Dinlendirici Uzakdoğu müzikleri ve Thailand’dan getirilen özel kokular eşliğinde, kendi evinizde masaj yaptırmanın verdiği huzur ile tüm günün stresini vücudunuzdan atacaksınız. Alacağınız hizmetten memnun kalacağınızdan ve tekrar isteyeceğinizden hiç kuşkunuz olmasın.

 

Eğer kendi yeriniz müsait değilse, anlaşmalı SPA salonlarında da Masaj Hizmetimden faydalanabilirsiniz.

5 Responses so far.

 1. murat dedi ki:

  bende masaj yaptırmak istiyorum

 2. batuhan korkmaz dedi ki:

  Öncelikle slm ben Masaj Yaptırmak İstiyorum. Bunun saatlikmi yoksa seansmı fiyatını öğrenmek istiyorum ve telden konuşalım.

  • Masör Coşkun dedi ki:

   Merhaba, masaj ücretleri seans olarak belirlenir. Tek seans, masaj türüne göre ortalama 45 dakika sürer. Toplu masaj paketi alımlarında %35 indirim uygulanmaktadır. Masaj hizmetini, Masör Coşkun olarak bireysel vermekteyim.

 3. Kıymet dedi ki:

  Masaj yaptırmak istiyorum, masaj ücretleriniz nedir ?