Home » Masör » Erkek Masör

Erkek Masör

Erkek Masörler İstanbulMasör ve Masöz kelimeleri anlam bakımında aynı olsa da, her iki cinsiyet için ayrı tanım kullanılmaktadır. Masaj yapan kadına Masöz, erkeğe ise Masör denilmekte. Her ikisinin sektörel ismi ise Masaj Terapisti. Bir çok kişi beni arayıp, Masör Arıyorum diyor ama talep ettiği kişinin cinsiyetinin de bayan olmasını istiyor. Dolayısıyla yanlış anlaşılmalar meydana geliyor ve taleplerine olumlu cevap veremiyorum. İstanbul’da bireysel olarak çalışıyor, evinizde, otelde veya sizin için uygun olan başka bir yerde masaj hizmeti veriyorum.

Ülkemizde Masaj Terapisti olarak çalışanların çok büyük bir kısmı bayan masöz. Bu masözlerin de bir kısmı yurtdışından, özellikle Tayland, Bali ve Filipinler gibi ülkelerden ithal. SPA salonlarında veya tatil bölgesindeki otellerin masaj odalarında çokça rastlayabilirsiniz bu yabancı masözlere. Masaj yaptıran erkeklerin büyük bir kısmı, masaj hizmetini kadın masözlerden almayı tercih ediyor. Keza kadınlar da aynı şekilde bayan terapistlere masaj yaptırıyor. Durum böyle olunca, bir çok Masör Erkek iş bulamayıp açıkta kalıyor. Düzenli masaj yaptıran ve masajı seven bazı kimseler özellikle Erkek Masörler tarafından hizmet almak istiyor. Bunun sebebi ise bayan ile bay masör arasındaki güç farkı. Esasında ben de masaj yaptırırken biraz sertlikten yanayım. Özellikle fiziksel yorgunluklarınızda sert ve baskılı bir masajın sizi ne kadar rahatlatacağını göreceksiniz. Ertesi gün daha çabuk toparlanır ve kendinizi daha dinç hissedersiniz. İnternette Masaj Yapan Erkek ve kadınların ilanlarına baktığınızda yüzlerce, binlerce ilan göreceksiniz. Yukarıda da söylediğim gibi SPA salonunda iş bulamayan erkekler, bireysel olarak hizmet vermeye çalışıyor. Tabi bunların çoğu asılsız ve masaj ile alakası olmayan kişiler tarafından bırakılmış ilanlar. Masaj eğitimi almamış, teknik bilmeyen, herhangi bir sertifikası bulunmayan kişiler kendisini profesyonel masör olarak tanıtmakta. Yeterli donanıma sahip olmayan kişilerden alacağınız hizmet, vücudunuzda kalıcı hasarlara ya da sakatlanmalara sebep olabilir. Ben profesyonel Masör olarak, 10’a yakın masaj çeşidi ve nitelikli masaj seansları ile kendi yerinizde hizmet veriyorum. Evlere Masaj ismindeki web sitemden de anlaşılacağı gibi, masaj hizmetini kendi evinizde veya otelde vererek hem zamandan tasarruf etmenizi hem de kendi evinizin rahatlığında masajdan maksimum verim almanızı sağlıyorum. Evinizde yaptıracağınız masajdan sonra dinlenebilir, yarım saat – bir saat uyuyup istirahat edebilirsiniz. SPA salonundaki gibi, giyinip tekrar eve gitme derdinden de kurtulursunuz.

Kendi eviniz müsait değil ise, Kadıköy’deki daireme gelerek de masaj hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul ve yakın illerde masaj hizmetimden faydalanmak için iletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz. Bağımsız çalıştığım için saat kısıtlamam yoktur. Bir kaç saat önceden haber vermeniz yeterlidir benim için. Hakkımda sayfasından detaylı bilgiler edinebilir, Sertifikalarım sayfasından ise aldığım eğitim ve sertifikaları görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Masseur in Istanbul başlıklı makalemizde certified masseur istanbul, looking masseur in istanbul ve male masseur istanbul hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

14 Responses so far.

 1. kerem demir dedi ki:

  Merhaba Adım KEREM İstanbul Genelinde Sizin Yerinizde Veya Otellerde Masaj Hizmeti Veren Deneyimli Ve Sertifikalı Masörüm.

  Mesleği Gereği Stresli Ve Yorucu Bir Gün Geçiren Kişiler İçin Günün Yorgunluğunu Atmanın En Güzel Yolu Konusunda Uzman Kişilerce Yapılan Gerçek Bir Masajdır.

 2. Alper dedi ki:

  Merhaba,

  Anadolu yakasında masör hizmeti veriyorum

 3. Ali dedi ki:

  Merhaba kendı evımde masorluk hızmetı verıyorum.

 4. Hanifi Aktay dedi ki:

  Slm ben istanbul ikitellide masörüm.

 5. Aykut dedi ki:

  Adım Aykut yaş 21 manisa da yaşıyorum spor akademisinde okuyorum ve bir spor kulübünde masörlük yapıyorum Ek iş olarak evlere ve iş yerlerine masaj hizmeti vermekteyim. Rahatlatıcı genel masaj ve yüz dekolte masajı..

 6. Murat dedi ki:

  Istanbul evinize ofisinize otele masörlük hizmeti veriyorum.

 7. İsveç Lisanslı Masör dedi ki:

  Merhaba. Adım Metehan. 01.01.1971 İstanbul doğumluyum.
  Aslında, bir reklam ajansı çalışanıyım. Uzun zaman önce 1999 Ağustosun’da, çeşme’de turist olarak gelen, isveçli uzman terapist Linda Gerber tarafın’dan almış olduğum masaj eğitimi ile bir süreliğine ek iş olarak, stajyer masör olarak görev aldım. 22 Mayıs 2002 de, lisansımı aldım. Şu an gene ek iş olarak, İstanbul da profesyonel olarak, hizmet vermekteyim.