Home » Masaj Çeşitleri » Dört El Masajı

Dört El Masajı

nuru masajı istanbul4 el masajı ya da diğer adıyla Sultan Masajı, 2 adet Masör veya masöz tarafından uygulanan masaj türüdür. Vücudunuzda dört tane elin dolaştığı bu masaj,  İsveç, Shiatsu ve Refleksoloji masajlarının kombine edilmesi ile gerçekleştirilir. Süre olarak Klasik Masaj ile aynıdır Dört El Masajı. Aşırı yorgunken ya da uzun soluklu bir dinlenmeye ihtiyacınız olduğunda, bu masaj ile bedeninize ziyafet çekebilirsiniz.

 

İster evinizde, isterseniz de bir SPA Merkezinde yaptırabileceğiniz bu masajın fiyatı da, 2 kişi tarafından uygulandığı için diğerlerine göre biraz pahalıdır fakat aldığınız haz paha biçilemez 🙂 İki farklı enerjinin aynı anda tek bir vücuda gelmesiyle, negatif enerjiyi pozitif enerjiye dönüştürerek tüm yorgunluğunuzu ve stresinizi atacak, daha enerjik olacaksınız.

Dört El Masajının nasıl yapıldığını bu videoda http://www.youtube.com/watch?v=n0H2X-XDqgU bulabilirsiniz.

Dört El Masajı yaptırmak için iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Masaj Yaptırmak İstiyorum başlıklı makalemizde Evde Masaj Yapan Masör, Evimde Masaj Yaptırmak İstiyorum ve Masaj Yaptırmak İstiyorum İstanbul hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

One Response so far.

  1. hakan türkoğlu dedi ki:

    tokat ta ikamet eden evli çiftiz bir bayan bir erkek olmak üzere iki masöz talep etsek gelebilirmisiniz. ücret ne kadar olur.