Evlere Masaj Hizmeti

Bedeninizi Ödüllendirin...

  •     Vücudunuzun temel ihtiyacı olan Masaj Hizmetini almak için kapı kapı dolaşmayın. SPA merkezi ararken daha çok yorulmaktansa, Masaj Hizmeti sizin kapınıza gelsin. Evde, İşyerinde, Otelde, Tatilde ya da her nerede olursanız olun bir telefon ile Uzman Masörünüz size gelsin ve sihirli parmaklar ile nazik bedeninizi onurlandırsın..

  •     Sağlık açısından haftada bir kaç kez masaj yaptırmanın oldukça faydası vardır. Özellikle masa başında uzun süre kalan kişilerde görülen bel ve sırt ağrıları için mutlaka tavsiye edilmektedir. Masaj Hizmetini almak için işlerden başınızı kaldıramıyor ve hiç vakit yaratamıyorsanız kendinize, www.evleremasaj.com imdadınıza yetişecektir. Uzman Masör Hakan; Klasik Masaj, Anti-Selülit Masajı ve Osmanlı Kese-Köpük Masajı ile aradığınız rahatlığı size sunacaktır.

  •     Dinlendirici Uzakdoğu müzikleri ve Thailand'dan getirilen özel kokular eşliğinde, kendi evinizde masaj yaptırmanın verdiği huzur ile tüm günün stresini vücudunuzdan atacaksınız. Alacağınız hizmetten memnun kalacağınızdan ve tekrar isteyeceğinizden hiç kuşkunuz olmasın. Evlere Masaj Servisini sizlere sunarak, masajın rahatlığını, vücudunuzun en kuytu köşelerine kadar hissedeceksiniz! Güven ve sadakat en temel özelliğimdir.

    "Gizlilik Size Sözümdür."
     Masör HAKAN
     0507 6873839